SHITET APARTAMENT 3+1 TE MOZAIKU I TIRANES

 • €105,000
Rruga Muhamet Gjollesha, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
Për Blerje Premium
Rruga Muhamet Gjollesha, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
 • €105,000

Informacion i Pronës

ID e prones: SSSS-19522
 • Apartamente
 • Lloji i pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Tualet
 • 80.98

Përshkrimi

Shitet Apartament 3+1 me nje siperfaqje prej 80.98m2, prane Bllokut te Ambasadave dhe Mozaikut te Tiranes, ne rrugen Muhamet Gjollesha.

Organizohet ne 2 dhoma gjumi, kuzhine, dhome ndenje, 1 tualet, 1 ballkon i mbyllur dhe depo. Apartamenti eshte shitet i mobiluar.

Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati ekzistues. Tarraca eshte e gjitha e investuar dhe e bere me termo-izolim gjithashtu dhe pjesa perkatese e apartamentit eshte e rrethuar si ne foto.

Zona perreth prones eshte nje zone shume e aksesueshme e 21 Dhjetorit, prane Mozaikut te Tiranes, e cila perfshin nje larmishmeri biznesesh dhe sherbimesh. Vetem 8-10 minuta larg qendres se Tiranes.

I pajisur me dokumentacion te rregullt hipotekor.

Mundesi shume e mire investimi per qira-dhenie duke qene se vendndodhja e apartamentit eshte shume e favorshme.

!!! CMIMI NEGOCIOHET !!!

Na kontaktoni per nje vizite ne prone ne +355 69 555 7770.

 • Adresa Rruga Muhamet Gjollesha, 21 Dhjetori, Tirane
 • Qyteti Tirana, Tirane
 • Zona Blloku i Ambasadave
 • Shteti Albania, Shqiperi

Detajet

Updated on January 18, 2023 at 12:01 pm
 • ID e prones: SSSS-19522
 • Çmimi: €105,000
 • Sipërfaqja e pronës: 80.98 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Dhoma: 3
 • Tualet: 1
 • Lloji i pronës: Apartamente
 • Statusi i Pronës: Për Blerje, Premium

Llogaritësi i Kredisë

Muaj
 • Kryesor dhe interes
 • Takse pronesie
 • Sigurimi i Shtëpisë
 • Sigurimi Privat i Hipotekës
%

Rezervo një takim

Informacioni yt

Çfarë është afër?

Please supply your API key Click Here

Informacioni i Kontaktit

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Marçela Mema
 • Marçela Mema