SHITET APARTAMENT 2+1 TE RRUGA E KAVAJES, PRANE SPITALIT AMERIKAN 3

 • €119,000
Rruga e Kavajës, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1026, Albania
E Preferuar Për Blerje Premium
Rruga e Kavajës, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1026, Albania
 • €119,000

Informacion i Pronës

ID e prones: SSSS-20647
 • Apartamente
 • Lloji i pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Tualet
 • 95

Përshkrimi

Shitet Apartament 2+1 ne Rrugen e Kavajes, prane Spitalit Amerikan 3, me siperfaqje totale 95m2 dhe siperfaqje neto 83.7m2.

Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te ri, te mire-administruar dhe me ashensor.

Ambienti i brendshem eshte i organizuar ne: 2 dhoma gjumi, ambient ndenje & kuzhine, 1 tualet, ballkon.

Apartamenti eshte i shtruar me parket, por i pamobiluar per ti lene hapesire klienteve ta investojne sipas deshires.

Apartamenti ndodhet nje zone shume te aksesueshme, e cila te ofron nje larmishmeri sherbimesh perreth si: spitale, klinika shendetesore, markete & supermarkete, shkolla, kopshte dhe biznese te ndryshme qe e bejne jetesen tuaj teper te lehte dhe komode.

I pajisur me dokumentacion te rregullt hipotekor.

Na kontaktoni per me shume informacione ose nje vizite ne prone!

 • Adresa Rruga e Kavajës, Tirana
 • Qyteti Tirana, Tirane
 • Qarku TIRANA, Tirana County
 • Zona Rruga e Kavajes
 • Shteti Albania, Shqiperi

Detajet

Updated on June 21, 2023 at 9:46 am
 • ID e prones: SSSS-20647
 • Çmimi: €119,000
 • Sipërfaqja e pronës: 95 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Dhoma: 3
 • Tualet: 1
 • Lloji i pronës: Apartamente
 • Statusi i Pronës: Për Blerje, Premium

Llogaritësi i Kredisë

Muaj
 • Kryesor dhe interes
 • Takse pronesie
 • Sigurimi i Shtëpisë
 • Sigurimi Privat i Hipotekës
%

Rezervo një takim

Informacioni yt

Çfarë është afër?

Please supply your API key Click Here

Informacioni i Kontaktit

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Jani Kumbulla
 • Jani Kumbulla