SHITET APARTAMENT 1+1 TE SELVIA

 • €78,000
Rruga Dervish Hekali, Selvia, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1002, Albania
Për Blerje Premium
Rruga Dervish Hekali, Selvia, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1002, Albania
 • €78,000

Informacion i Pronës

ID e prones: SSSS-19635
 • Apartamente
 • Lloji i pronës
 • 1
 • Dhomë gjumi
 • 1
 • Tualet
 • 55.41

Përshkrimi

Shitet Apartament 1+1 me nje siperfaqje banimi 55,41m2 ne rrugen Dervish Hekali, te Selvia. Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati ekzistues. Ka orientim veri-perendim-jug.

Organizimi i brendshem i apartamentit ndahet ne: dhome ndenje, kuzhine (e cila lidhet dhe me dhoma pritjen), 1 dhome gjumi, tualet, korridor dhe nje ballkon te mbyllur qe shtrihet ne ambientin e kuzhines dhe te tualetit. Apartamenti disponon nje kondicioner ne dhomen e gjumit dhe eshte i shtruar me parket. Shitet i pamobiluar si ne foto, per ti lene hapesire klienteve ta arredojne sipas deshires.

Zona ne te cilen ndodhet apartamenti eshte nje zone shume e favorshme, e aksesueshme dhe shume familjare e cila perfshin sherbime dhe biznese nga me te ndryshmet si: institucione arsimore dhe shendetsore, markete, supermarkete, bar-restorante, parukeri, palestra etj. Vetem 4 min me makine ose 10 min ne kembe larg Pazarit te Ri.

Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Na kontaktoni ne +355 69 555 7770 per nje vizite ne prone ose me shume informacione.

 • Adresa Rruga Dervish Hekali, Selvia, Tirane
 • Qyteti Tirana, Tirane
 • Qarku Tirana County
 • Zona Pazari i Ri
 • Shteti Albania, Shqiperi

Detajet

Updated on December 15, 2022 at 2:19 am
 • ID e prones: SSSS-19635
 • Çmimi: €78,000
 • Sipërfaqja e pronës: 55.41 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Dhoma: 3
 • Tualet: 1
 • Lloji i pronës: Apartamente
 • Statusi i Pronës: Për Blerje, Premium

Llogaritësi i Kredisë

Muaj
 • Kryesor dhe interes
 • Takse pronesie
 • Sigurimi i Shtëpisë
 • Sigurimi Privat i Hipotekës
%

Rezervo një takim

Informacioni yt

Çfarë është afër?

Please supply your API key Click Here

Informacioni i Kontaktit

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Marçela Mema
 • Marçela Mema