SHITET APARTAMENT 2+1+2 NE LAPRAKE

 • €120,000
Rruga Gjergj Legisi, Lapraka, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
E Preferuar Për Blerje Premium
Rruga Gjergj Legisi, Lapraka, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
 • €120,000

Informacion i Pronës

ID e prones: SSSS-20397
 • Apartamente
 • Lloji i pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Tualet
 • 120

Përshkrimi

Shitet Apartament 2+1+2  ne Laprake, buze rruges kryesore me nje siperfaqje totale prej 120m2 dhe siperfaqje neto 105.24 m2.

Ambienti i brendshem eshte i organizuar ne: 2 dhoma gjumi, kuzhine & ambient ndenje, 1 tualet, korridor, 2 ballkone. Siperfaqja e madhe e apartamentit te jep mundesine e investimit dhe planifikimit per shfrytezim ne nje menyre moderne dhe bashkekohore. Apartamenti eshte i pamobiluar, per ti lene hapesire klienteve ta arredojne sipas deshires.

Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri me ashensor.

Orientim- Lindje-Perendim

Zona perreth eshte nje zone shume aksesueshme dhe e favorshme, me plot sherbime perreth, qe e bejne jetesen tuaj sa me komode dhe te thjeshte.

I pajisur me dokumentacion te rregullt hipotekor.

Na kontaktoni ne +355 69 555 7770 per me shume informacione ose per nje vizite ne prone.

 • Adresa Rruga Gjergj Legisi, Laprake, Tirane
 • Qyteti Tirana, Tirane
 • Qarku TIRANA, Tirana County
 • Zona Laprake
 • Shteti Albania, Shqiperi

Detajet

Updated on May 15, 2023 at 2:48 pm
 • ID e prones: SSSS-20397
 • Çmimi: €120,000
 • Sipërfaqja e pronës: 120 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Dhoma: 3
 • Tualet: 1
 • Lloji i pronës: Apartamente
 • Statusi i Pronës: Për Blerje, Premium

Llogaritësi i Kredisë

Muaj
 • Kryesor dhe interes
 • Takse pronesie
 • Sigurimi i Shtëpisë
 • Sigurimi Privat i Hipotekës
%

Rezervo një takim

Informacioni yt

Çfarë është afër?

Please supply your API key Click Here

Informacioni i Kontaktit

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Jani Kumbulla
 • Jani Kumbulla