ULJE CMIMI! SHITET APARTAMENT 2+1+2 NE QENDER, TE SHESHI SKENDERBEJ! SUPER MUNDESI INVESTIMI

 • €189,000
Skanderbeg Square, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
E Preferuar Për Blerje Premium
Skanderbeg Square, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
 • €189,000

Informacion i Pronës

ID e prones: SSSS-20382
 • Apartamente
 • Lloji i pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 2
 • Tualete
 • 93.67

Përshkrimi

Shitet Apartament 2+1+2 te Sheshi Skenderbej, ne Qender, me nje siperfaqje neto 93.67m2.

Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te mire-administruar dhe me ashensor

Organizimi i brendshem: 2 dhoma gjumi, ambient ndenje & kuzhine, 1 ballkon, 2 tualete dhe korridor.

Apartamenti ndodhet nje zone FANTASTIKE, shume te aksesueshme, ne Qender te Tiranes, e cila te ofron nje larmishmeri sherbimesh perreth.

Duke qene se apartamenti eshte i pabanuar prej kohesh dhe i painvestuar te jep mundesine e investimit sipas deshires, duke planifikuar nje organizim te ri dhe teper modern.

Prona gjithashtu disponon 2 garazhe 60m2 (per 3-4 makina).

!! MUNDESI INVESTIMI PER QIRA DITORE/MUJORE PER SHKAK TE VENDNDODHJES SE FAVORSHME!!

!! MUNDESI NDARJE !!

I pajisur me DOKUMENTACION TE RREGULLT HIPOTEKOR!

! NE QENDER TE TIRANES !

Na kontaktoni per me shume informacione!

 • Adresa Sheshi Skenderbej, Qender, Tirane
 • Qyteti Tirana, Tirane
 • Zona Qender, Sheshi Skenderbej
 • Shteti Albania, Shqiperi

Detajet

Updated on June 22, 2023 at 5:00 pm
 • ID e prones: SSSS-20382
 • Çmimi: €189,000
 • Sipërfaqja e pronës: 93.67 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Dhoma: 3
 • Tualete: 2
 • Lloji i pronës: Apartamente
 • Statusi i Pronës: Për Blerje, Premium

Llogaritësi i Kredisë

Muaj
 • Kryesor dhe interes
 • Takse pronesie
 • Sigurimi i Shtëpisë
 • Sigurimi Privat i Hipotekës
%

Rezervo një takim

Informacioni yt

Çfarë është afër?

Please supply your API key Click Here

Informacioni i Kontaktit

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Jani Kumbulla
 • Jani Kumbulla