SHITET APARTAMENT 2+1+2 TE STADIUMI DINAMO!

 • €145,000
Stadiumi Dinamo, Rruga Sulejman Delvina, Shushica, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 0001, Albania
E Preferuar Për Blerje Premium
Stadiumi Dinamo, Rruga Sulejman Delvina, Shushica, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 0001, Albania
 • €145,000

Informacion i Pronës

ID e prones: SSSS-20462
 • Apartamente
 • Lloji i pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 2
 • Tualete
 • 95.59

Përshkrimi

Shitet Apartament 2+1+2 te Stadiumi Dinamo, me nje siperfaqje totale 95.59m2 nga ku Siperfaqe neto-65.50m2 & Siperfaqe shtese (e legalizuar, me hipoteke)- 30.09m2

Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati ekzistues.

Organizohet ne 2 dhoma gjumi, kuzhine e vecuar, ambient ndenje, 2 tualete, korridor, ballkon.

Siperfaqja e madhe e apartamentit te jep mundesine e investimit dhe planifikimit per shfrytezim ne nje menyre moderne dhe bashkekohore.

Zona perreth prones, eshte nje zone shume e aksesueshme dhe elitare me nje larmishmeri sherbimesh si: markete, palester, furre buke, wellness center, dyqane nga me te ndryshmet etj, qe e bejne jetesen tuaj teper komode.

MUNDESI INVESTIMI PER QIRADHENIE DITORE/MUJORE.

Orientim-Jug

Dokumentacion i Rregullt Hipotekor.

Cmim i Negociueshem

Mos hezitoni te na kontaktoni per me shume informacione ose nje vizite ne prone!

 • Adresa Stadiumi Dinamo, Tirane
 • Qyteti Tirana, Tirane
 • Qarku TIRANA, Tirana County
 • Zona Stadiumi Dinamo
 • Shteti Albania, Shqiperi

Detajet

Updated on May 15, 2023 at 2:26 pm
 • ID e prones: SSSS-20462
 • Çmimi: €145,000
 • Sipërfaqja e pronës: 95.59 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Dhoma: 3
 • Tualete: 2
 • Lloji i pronës: Apartamente
 • Statusi i Pronës: Për Blerje, Premium

Llogaritësi i Kredisë

Muaj
 • Kryesor dhe interes
 • Takse pronesie
 • Sigurimi i Shtëpisë
 • Sigurimi Privat i Hipotekës
%

Rezervo një takim

Informacioni yt

Çfarë është afër?

Please supply your API key Click Here

Informacioni i Kontaktit

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Jani Kumbulla
 • Jani Kumbulla