SHITET APARTAMENT 2+1+2B te Fresku

 • €90,000
Rruga Muhamed Deliu, Fresku, Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
Për Blerje Premium Pronë e Re Hot Offer
Rruga Muhamed Deliu, Fresku, Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • €90,000

Informacion i Pronës

ID e prones: SSSS-18982
 • Apartamente
 • Lloji i pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 2
 • Tualete
 • 97.06

Përshkrimi

Shitet Apartament Modern 2+1+2B ne zonen e Freskut, me nje siperfaqje banimi 97.6 m2.

Apartamenti ndodhet ne katin 1 te nje pallati te ri dhe te mire-administruar. Organizohet ne 2 dhoma gjumi (1 prej te cilave disponon tualet privat), kuzhine dhe ambient ndenje, 2 tualete, ballkon i cili mbulon 3 ambiente te apartamentit dhe korridor. Apartamenti eshte i mobiluar dhe i pajisur me te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme.

Zona perreth prones, eshte nje zone shume e qete dhe familjare, me ajer te paster dhe plot sherbime perreth te cilat e bejne jetesen tuaj teper komode dhe argetuese. Vetem 15-20 min larg qendres se Tiranes.

Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Parkim i Siguruar.

 

 • Adresa Rr. "Muhamed Deliu"
 • Qyteti Tirane
 • Zona Fresku
 • Shteti Shqiperi

Detajet

Updated on January 12, 2023 at 10:13 am
 • ID e prones: SSSS-18982
 • Çmimi: €90,000
 • Sipërfaqja e pronës: 97.06 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Dhoma: 2
 • Tualete: 2
 • Lloji i pronës: Apartamente
 • Statusi i Pronës: Për Blerje, Premium, Pronë e Re

Planet e dyshemesë

image

Description:

Llogaritësi i Kredisë

Muaj
 • Kryesor dhe interes
 • Takse pronesie
 • Sigurimi i Shtëpisë
 • Sigurimi Privat i Hipotekës
%

Rezervo një takim

Informacioni yt

Çfarë është afër?

Please supply your API key Click Here

Informacioni i Kontaktit

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Marçela Mema
 • Marçela Mema