SHITET APARTAMENT 2+1+2+VERANDE TE ALI DEMI! PAMJE FANTASTIKE

 • €135,000
Bulevardi Bajram Curri, Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
E Preferuar Për Blerje Premium
Bulevardi Bajram Curri, Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
 • €135,000

Informacion i Pronës

ID e prones: SSSS-20300
 • Apartamente
 • Lloji i pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 2
 • Tualete
 • 113.31

Përshkrimi

Shitet Apartament 2+1+2+Verande ne Ali Dem, me siperfaqje totale 113.31m2, siperfaqje neto 85.21m2, siperfaqje e perbashket 7.48m2 dhe siperfaqje verande 40.73m2

Apartamenti ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te mire-administruar dhe me ashensor.

Ambienti i brendshem eshte i organizuar ne: 2 dhoma gjumi, ambient ndenje & kuzhine, 2 tualete, verande.

Apartamenti eshte i pamobiluar per ti lene hapesire klienteve ta investojne sipas deshires.

Apartamenti ndodhet nje zone shume te aksesueshme, e cila te ofron nje larmishmeri sherbimesh perreth si: spitale, klinika shendetesore, markete & supermarkete, shkolla, kopshte dhe biznese te ndryshme qe e bejne jetesen tuaj teper te lehte dhe komode.

Orientim Jug-Lindje

I pajisur me dokumentacion te rregullt hipotekor.

Na kontaktoni per me shume informacione ose nje vizite ne prone!

 • Adresa Bulevardi Bajram Curri, Ali Demi, Tirane
 • Qyteti Tirana, Tirane
 • Qarku TIRANA, Tirana County
 • Zona Ali Demi
 • Shteti Albania, Shqiperi

Detajet

Updated on May 15, 2023 at 10:09 am
 • ID e prones: SSSS-20300
 • Çmimi: €135,000
 • Sipërfaqja e pronës: 113.31 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Dhoma: 3
 • Tualete: 2
 • Lloji i pronës: Apartamente
 • Statusi i Pronës: Për Blerje, Premium

Llogaritësi i Kredisë

Muaj
 • Kryesor dhe interes
 • Takse pronesie
 • Sigurimi i Shtëpisë
 • Sigurimi Privat i Hipotekës
%

Rezervo një takim

Informacioni yt

Çfarë është afër?

Please supply your API key Click Here

Informacioni i Kontaktit

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Marçela Mema
 • Marçela Mema