SHITET APARTAMENT 2+1+OBORR NE GREEN COAST, PALASE

 • €410,000
Green Coast Residence, Himarë, Bashkia Himarë, Vlorë County, Southern Albania, 9425, Albania
E Preferuar Ndërtim i ri Për Blerje Premium
Green Coast Residence, Himarë, Bashkia Himarë, Vlorë County, Southern Albania, 9425, Albania
 • €410,000

Informacion i Pronës

ID e prones: SSSS-20164
 • Apartamente
 • Lloji i pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Tualet
 • 1
 • Garazh

Përshkrimi

Shitet Apartament 2+1 ne nje nga rezidencat me unike dhe premium Green Coast Resort, ne fshatin e Palases, me siperfaqje ndertimi 99.7 m2, siperfaqje oborri 218.6m2 dhe siperfaqje parkimi 20.7m2 (1 Post Parkimi).

Apartamenti eshte i pozicionuar ne katin perdhe te nje vile familjare. (NE SHITJE VETEM KATI PERDHE)

Organizimi i brendshem: kuzhine & ambient ndenje, 2 dhoma gjumi, 1 tualet, oborr.

Apartamenti eshte i pamobiluar per ti lene hapesire klienteve ta arredojne sipas deshires. Apartamenti karakterizohet nga dritare me fasada te larta xhami dhe nga nje oborr e verande te bollshme, ku me disa rregullime të zgjuara, nje familje mund te maksimizoje  siperfaqen e tyre dhe te kete nje jetese/qendrim sa me te kendshem dhe argetues, ne ajer te paster e ne gjelberim, midis detit Jon dhe Malit te Llogarase, duke shijuar bukurine e natyres ne cdo periudhe te vitit.

“Green Coast Resort & Residences” konsiderohet si nje nga rezidencat me elitare dhe luksoze e ndertuar sipas standarteve me te larta europiane, nje projekt unik per kedo qe do te shijoje natyren ne harmoni me arkitekturen moderne. E pozicionuar ne nje nga perlat e Rivieres Shqiptare, ne fshatin Palase, Green Coast Residence ju ofron siguri, administrim, mirembajtje, aktivitete te ndryshme etj.

Mos hezitoni te na kontaktoni per me shume informacione.

 • Adresa Green Coast Residence, Himarë
 • Qyteti Vlore
 • Qarku Vlore
 • Zona Green Coast Residence
 • Shteti Albania, Shqiperi

Detajet

Updated on April 24, 2023 at 7:54 am
 • ID e prones: SSSS-20164
 • Çmimi: €410,000
 • Sipërfaqja e tokës: 248.3 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Dhoma: 3
 • Tualet: 1
 • Garazh: 1
 • Lloji i pronës: Apartamente
 • Statusi i Pronës: Ndërtim i ri, Për Blerje, Premium

Llogaritësi i Kredisë

Muaj
 • Kryesor dhe interes
 • Takse pronesie
 • Sigurimi i Shtëpisë
 • Sigurimi Privat i Hipotekës
%

Rezervo një takim

Informacioni yt

Çfarë është afër?

Please supply your API key Click Here

Informacioni i Kontaktit

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Marçela Mema
 • Marçela Mema