SHITET APARTAMENT 3+1+2 TE ALI DEMI

 • €135,000
Rruga Ali Demi, Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
Për Blerje
Rruga Ali Demi, Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • €135,000

Informacion i Pronës

ID e prones: SSSS-18671
 • Apartamente
 • Lloji i pronës
 • 3
 • Dhoma gjumi
 • 2
 • Tualete
 • 163.4

Përshkrimi

Shitet Apartament 3+1+2 me nje siperfaqje prej 163.4 m2 te Ali Demi.

Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te mire administruar. Organizohet ne 3 dhoma gjumi (dy prej te cilave disponojne dhe nga nje tualet privat), ambient ndjenje dhe gatimi, korridor, 2 tualete dhe ballkon.

Prona ndodhet ne nje zone shume te aksesueshme rreth 10 min larg Qendres se Tiranes dhe ofron nje larmishmeri sherbimesh perreth si: institucione arsimore e shendetesore, spitale, markete, bare dhe shume biznese te ndryshme. Siperfaqja e madhe dhe vendndodhja e apartamentit te jep mundesine e investimit per aktivitete te ndryshme biznesi.

Apartamenti disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Na kontaktoni per me shume informacione.

 • Adresa Rruga "Ali Demi"
 • Qyteti Tirane
 • Zona Ali Demi
 • Shteti Shqiperi

Detajet

Updated on January 26, 2023 at 2:46 pm
 • ID e prones: SSSS-18671
 • Çmimi: €135,000
 • Sipërfaqja e pronës: 163.4 m²
 • Dhoma gjumi: 3
 • Tualete: 2
 • Lloji i pronës: Apartamente
 • Statusi i Pronës: Për Blerje

Llogaritësi i Kredisë

Muaj
 • Kryesor dhe interes
 • Takse pronesie
 • Sigurimi i Shtëpisë
 • Sigurimi Privat i Hipotekës
%

Rezervo një takim

Informacioni yt

Çfarë është afër?

Please supply your API key Click Here

Informacioni i Kontaktit

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Marçela Mema
 • Marçela Mema