SHITET APARTAMENT 3+1 TE SHALLVARET

 • €165,000
Rruga Reshit Çollaku, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
Për Blerje
Rruga Reshit Çollaku, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
 • €165,000

Informacion i Pronës

ID e prones: SSSS-19940
 • Apartamente
 • Lloji i pronës
 • 3
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Tualet
 • 75

Përshkrimi

Shitet Apartament 3+1 te Shallvaret, ne Qender, me nje siperfaqje banimi 75m2.

Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te mire-administruar dhe me ashensor

Organizimi i brendshem: 3 dhoma gjumi, ambient ndenje & kuzhine, 1 ballkon, 1 tualet.

Apartamenti ndodhet nje zone shume te aksesueshme, ne Qender te Tiranes, e cila te ofron nje larmishmeri sherbimesh perreth.

Duke qene se apartamenti eshte i vjeter dhe i painvestuar te jep mundesine e investimit per zhvillim biznesi per shkak dhe te vendndodhjes shume te favorshme.

!! MUNDESI INVESTIMI PER QIRA DITORE/MUJORE !!

!! MUNDESI INVESTIMI PER AMBIENT BIZNESI !!

I pajisur me DOKUMENTACION TE RREGULLT HIPOTEKOR!

! NE QENDER TE TIRANES !

Cmim i Negociueshem

Na kontaktoni per me shume informacione!

 • Adresa Rruga Reshit Çollaku
 • Qyteti Tirana, Tirane
 • Qarku TIRANA, Tirana County
 • Zona Qender
 • Shteti Albania, Shqiperi

Detajet

Updated on May 15, 2023 at 2:57 pm
 • ID e prones: SSSS-19940
 • Çmimi: €165,000
 • Sipërfaqja e pronës: 75 m²
 • Dhoma gjumi: 3
 • Dhoma: 4
 • Tualet: 1
 • Lloji i pronës: Apartamente
 • Statusi i Pronës: Për Blerje

Planet e dyshemesë

image

Description:

Llogaritësi i Kredisë

Muaj
 • Kryesor dhe interes
 • Takse pronesie
 • Sigurimi i Shtëpisë
 • Sigurimi Privat i Hipotekës
%

Rezervo një takim

Informacioni yt

Çfarë është afër?

Please supply your API key Click Here

Informacioni i Kontaktit

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Jani Kumbulla
 • Jani Kumbulla