SHITET Apartament 3+1 te Sheshi Wilson!

 • €214,400
Rr. "Abdyl Frasheri", Sheshi Wilson, Zona Ish-Bllokut.
E Preferuar Për Blerje Premium
Rr. "Abdyl Frasheri", Sheshi Wilson, Zona Ish-Bllokut.
 • €214,400

Informacion i Pronës

ID e prones: SSSS-18744
 • Apartamente
 • Lloji i pronës
 • 3
 • Dhoma gjumi
 • 2
 • Tualete
 • 134

Përshkrimi

Shitet Apartament 3+1 te Sheshi Wilson, zona Ish Bllokut me nje siperfaqje banimi 134 m2.

Apartamenti organizohet nga 3 dhoma gjumi (nje prej te cilave ka tualet privat), 1 dhome ndenje, 2 tualete, kuzhine, korridor dhe ballkon. Objekti eshte mobiluar, i pajisur me elektroshtepiaket e nevojshme dhe pozicionohet ne katin e 3 te nje pallati te mire administruar. Aksesi ne prone realizohet nga kafazi i shkalleve ose ashensor.

Zona ne te cilen ndodhet prona eshte nje zone shume e aksesueshme si per zhvillime biznesi ashtu dhe per nje jetese te lehte dhe teper komode. Perreth ndodhen biznese te ndryshme, supermarkete, institucione arsimore e shendetesore, palestra, bar-restorante etj. Siperfaqja e madhe e apartamentit dhe vendndodhja e saj te jep mundesine e nje investimi per zhvillim biznesi.

Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Mos hezitoni te na kontaktoni per me shume informacione.

 • Adresa Rr. "Abdyl Frasheri"
 • Qyteti Tirane
 • Zona Sheshi Wilson
 • Shteti Albania, Shqiperi

Detajet

Updated on February 6, 2023 at 2:44 pm
 • ID e prones: SSSS-18744
 • Çmimi: €214,400
 • Sipërfaqja e pronës: 134 m²
 • Dhoma gjumi: 3
 • Dhoma: 4
 • Tualete: 2
 • Lloji i pronës: Apartamente
 • Statusi i Pronës: Për Blerje, Premium

Planet e dyshemesë

image

Description:

Llogaritësi i Kredisë

Muaj
 • Kryesor dhe interes
 • Takse pronesie
 • Sigurimi i Shtëpisë
 • Sigurimi Privat i Hipotekës
%

Rezervo një takim

Informacioni yt

Çfarë është afër?

Please supply your API key Click Here

Informacioni i Kontaktit

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Marçela Mema
 • Marçela Mema