SHITET GARSONIERE + APARTAMENT 1+1 TE XHAMIA E TABAKEVE

 • €115,000
Xhamia e Tabakëve, Rruga Shyqyri Ishmi, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001, Albania
E Preferuar Për Blerje Premium
Xhamia e Tabakëve, Rruga Shyqyri Ishmi, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001, Albania
 • €115,000

Informacion i Pronës

ID e prones: SSSS-19987
 • Apartamente
 • Lloji i pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 2
 • Tualete
 • 55.57

Përshkrimi

Shitet Garsoniere dhe Apartament 1+1 te Xhamia e Tabakeve, me nje siperfaqje 63m2.

Apartamenti me pare ka qene i tipologjise 2+1, dhe momentalisht eshte i ndare ne nje apartament 1+1 dhe nje garsoniere. Aktualisht prona eshte e dhene me qira 750 Euro/Muaj dhe te dyja ambientet funksionojne per Arbnb.

Organizimi i brendshem i Apartamentit: 1 dhome gjumi, ambient ndenje & kuzhine, 1 ballkon, 1 tualet.

Organizimi i Garsonieres: dhome gjumi dhe ambient ndenje & gatimi, 1 tualet.

Te dyja ambientet jane totalisht INVESTIM I RI, te mobiluara me nje interior te thjeshte dhe modern, te pajisura me elektroshtepiaket e nevojshme dhe te shtruara me parket cilesor.

Apartamenti ndodhet nje zone shume te aksesueshme, shume prane Qendres se Tiranes. Te dyja ambientet jane teper te kerkuara per qira ditore dhe jane te zena ne pjesen me te madhe te vitit per shkak te vendndodhjes se favorshme dhe fasiliteteve perreth prones, qe e bejne qendrimin tuaj teper te lehte dhe komod.

Lehtesisht e aksesueshme, BUZE RRUGES KRYESORE.

Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati ekzistues.

Orientim Jug-Lindje-Perendim

!! QIRA E PERFSHIRE !!

I pajisur me DOKUMENTACION TE RREGULLT HIPOTEKOR!

Na kontaktoni per me shume informacione!

 • Adresa Xhamia e Tabakeve, Tirane
 • Qyteti Tirana, Tirane
 • Qarku TIRANA, Tirana County
 • Zona Xhamia e Tabakeve
 • Shteti Albania, Shqiperi

Detajet

Updated on May 15, 2023 at 2:57 pm
 • ID e prones: SSSS-19987
 • Çmimi: €115,000
 • Sipërfaqja e pronës: 55.57 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Dhoma: 2
 • Tualete: 2
 • Lloji i pronës: Apartamente
 • Statusi i Pronës: Për Blerje, Premium

Planet e dyshemesë

image

Description:

Llogaritësi i Kredisë

Muaj
 • Kryesor dhe interes
 • Takse pronesie
 • Sigurimi i Shtëpisë
 • Sigurimi Privat i Hipotekës
%

Rezervo një takim

Informacioni yt

Çfarë është afër?

Please supply your API key Click Here

Informacioni i Kontaktit

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Jani Kumbulla
 • Jani Kumbulla