SHITET GARSONIERE E SAPO-INVESTUAR, TE RRUGA BARDHYL

 • €49,000
Rruga Bardhyl, Brryli, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1002, Albania
E Preferuar Për Blerje Premium
Rruga Bardhyl, Brryli, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1002, Albania
 • €49,000

Informacion i Pronës

ID e prones: SSSS-20359
 • Apartamente
 • Lloji i pronës
 • 1
 • Tualet
 • 28

Përshkrimi

Shitet Garsoniere te Rruga Bardhyl, buze rruges bryesore, me nje siperfaqje 28m2.

Organizimi i Garsonieres: dhome gjumi dhe ambient ndenje & gatimi, 1 tualet.

Garsonierja eshte totalisht INVESTIM I RI, i mobiluar me nje interior te thjeshte dhe modern, i pajisura me elektroshtepiaket e nevojshme dhe i shtruar me parket cilesor.

Apartamenti ndodhet nje zone shume te aksesueshme, e cila te ofron shume sherbime perreth qe e ben qendrimin tuaj sa me te lehte dhe komod.

Lehtesisht e aksesueshme, BUZE RRUGES KRYESORE.

Mundesi shume e mire investimi per qiradhenie ditore Airbnb ose qira mujore per studente.

Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati ekzistues & tarraca eshte e sapo izoluar

Orientim Perendim

I pajisur me DOKUMENTACION TE RREGULLT HIPOTEKOR!

Na kontaktoni per me shume informacione!

 • Adresa Rruga Bardhyl, Brryli, Tirane
 • Qyteti Tirana, Tirane
 • Zona Brryl
 • Shteti Albania, Shqiperi

Detajet

Updated on June 20, 2023 at 7:29 pm
 • ID e prones: SSSS-20359
 • Çmimi: €49,000
 • Sipërfaqja e pronës: 28 m²
 • Dhoma: 1
 • Tualet: 1
 • Lloji i pronës: Apartamente
 • Statusi i Pronës: Për Blerje, Premium

Llogaritësi i Kredisë

Muaj
 • Kryesor dhe interes
 • Takse pronesie
 • Sigurimi i Shtëpisë
 • Sigurimi Privat i Hipotekës
%

Rezervo një takim

Informacioni yt

Çfarë është afër?

Please supply your API key Click Here

Informacioni i Kontaktit

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Jani Kumbulla
 • Jani Kumbulla