SHITET SUPER APARTAMENT MODERN 2+1! Sheshi Wilson

 • €220,000
Rruga Zef Jubani, Tirana e Re, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
Për Blerje Premium Pronë e Re
Rruga Zef Jubani, Tirana e Re, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • €220,000

Informacion i Pronës

ID e prones: SSSS-19036
 • Apartamente
 • Lloji i pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Tualet
 • 94

Përshkrimi

Shitet Apartament i ri me nje siperfaqje prej 94 m2, prane Sheshit Wilson, ne nje pallat jo-komercial dhe te mire administruar. Apartamenti ndodhet ne katin e 7 dhe aksesohet nga kafazi i shkalleve ose ashensor.

Ambienti i brendshem organizohet nga 2 dhoma gjumi, kuzhine ishull & ambient ndenje, 1 tualet, mini ballkon te mbyllur qe perdoret si kuzhine e jashtme, ballkon i jashtem dhe korridor. Apartamenti eshte totalisht i mobiluar nga studio arkitetekturore, me nje interior te thjeshte dhe modern. Eshte i pajisur me te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme, te brand-eve me te mira.

Zona perreth prones, eshte nje zone shume e mire, teper e aksesueshme, me nje larmishmeri sherbimesh si: markete, palester, furre buke, wellness center, institucione arsimore etj, qe e bejne jetesen tuaj teper komode.

Apartamenti eshte nje investim i ri dhe disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Parkim i Siguruar

Na kontaktoni ne +355 69 555 7770

 

 • Adresa Rr. "Zef Jubani"
 • Qyteti Tirane
 • Zona Sheshi Wilson

Detajet

Updated on January 12, 2023 at 10:12 am
 • ID e prones: SSSS-19036
 • Çmimi: €220,000
 • Sipërfaqja e pronës: 94 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Tualet: 1
 • Lloji i pronës: Apartamente
 • Statusi i Pronës: Për Blerje, Premium, Pronë e Re

Llogaritësi i Kredisë

Muaj
 • Kryesor dhe interes
 • Takse pronesie
 • Sigurimi i Shtëpisë
 • Sigurimi Privat i Hipotekës
%

Rezervo një takim

Informacioni yt

Çfarë është afër?

Please supply your API key Click Here

Informacioni i Kontaktit

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Marçela Mema
 • Marçela Mema