SUPER APARTAMENT 2+1 ME QERA TE LIQENI I THATE

 • €1,000/Muaj
Park Life, Sauk, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, Albania
E Preferuar Ndërtim i ri Për Qira Premium
Park Life, Sauk, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, Albania
 • €1,000/Muaj

Informacion i Pronës

ID e prones: SSSS-19267
 • Apartamente
 • Lloji i pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 2
 • Tualete
 • 1
 • Garazh
 • 100
 • 2021
 • Viti i Ndërtimit

Përshkrimi

Jepet me Qera Super Apartament Modern 2+1 ne rezidencen Park Life, prane Liqenit te Thate.

Apartamenti ndodhet ne katin e 1, me nje siperfaqje prej 100m2 dhe aksesohet nga kafazi i shkalleve dhe ashensorI.

Ambienti i brendshem eshte i organizuar ne: 2 dhoma gjumi (1 prej te cilave me tualet privat), kuzhine, ambient ndenje, 2 tualete, korridor dhe ballkon. Apartamenti eshte totalisht i mobiluar nga studio arkitekturore, me nje interior te thjeshte dhe teper modern. Eshte i pajisur me te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme te brand-eve me te mira.

Apartamenti eshte investim totalisht i ri dhe i pabanuar me pare. Ndodhet ne nje nga rezidencat me te mira, vetem pak minuta larg qendres se qytetit dhe lehtesisht e aksesueshme drejt saj. Zona perreth eshte nje zone shume e sigurte, familjare dhe e qete, e cila e ben jetesen tuaj me komode, larg zhurmes se kryeqytetit.

PARKIM I SIGURUAR & DOKUMENTACION I RREGULLT.

Na kontaktoni ne +355 69 555 7770 per me shume informacione ose per nje vizite ne prone.

 • Adresa Rruga "Hiqmet Buzi"
 • Qyteti Tirane
 • Zona Liqeni i Thate

Detajet

Updated on December 15, 2022 at 1:49 am
 • ID e prones: SSSS-19267
 • Çmimi: €1,000/Muaj
 • Sipërfaqja e pronës: 100 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Dhoma: 3
 • Tualete: 2
 • Garazh: 1
 • Viti i Ndërtimit: 2021
 • Lloji i pronës: Apartamente
 • Statusi i Pronës: Ndërtim i ri, Për Qira, Premium

Llogaritësi i Kredisë

Muaj
 • Kryesor dhe interes
 • Takse pronesie
 • Sigurimi i Shtëpisë
 • Sigurimi Privat i Hipotekës
%

Rezervo një takim

Informacioni yt

Çfarë është afër?

Please supply your API key Click Here

Informacioni i Kontaktit

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Marçela Mema
 • Marçela Mema