SUPER APARTAMENT 2+1 ME QIRA TE INXHINIERIA E NDERTIMIT

 • €600/Muaj
Rruga Frosina Plaku, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
E Preferuar Për Qira Premium
Rruga Frosina Plaku, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
 • €600/Muaj

Informacion i Pronës

ID e prones: SSSS-19735
 • Apartamente, Premium
 • Lloji i pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Tualet
 • 86.1

Përshkrimi

Jepet me Qira Super Apartament Modern 2+1 ne rrugen “Frosina Plaku’ te 21 Dhjetori, me nje siperfaqje totale prej 86.1m2.

Apartamenti ndodhet ne katin e 11 te nje pallati te ri dhe te mire-administruar.

Ambienti i brendshem eshte i organizuar ne: 2 dhoma gjumi, kuzhine & ambient ndenje, tualet dhe ballkon. Apartamenti eshte investim i ri, i mobiluar me nje interior te thjeshte dhe i pajisur me te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme.

Zona perreth eshte nje zone shume e aksesueshme dhe e favorshme, me plot sherbime perreth, biznese, shkolla, universitete etj qe e bejne jetesen tuaj sa me komode dhe te thjeshte, afer qendres se Tiranes.

*IDEALE PER STUDENTE OSE TE HUAJ*!

I pajisur me dokumentacion te rregullt hipotekor.

Na kontaktoni ne +355 69 555 7770 per me shume informacione ose per nje vizite ne prone.

 • Adresa Rruga "Frosina Plaku", 21 Dhjetori
 • Qyteti Tirana
 • Qarku TIRANA, Tirana County
 • Zona 21 Dhjetori
 • Shteti Albania, Shqiperi

Detajet

Updated on January 25, 2023 at 10:21 pm
 • ID e prones: SSSS-19735
 • Çmimi: €600/Muaj
 • Sipërfaqja e pronës: 86.1 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Dhoma: 2
 • Tualet: 1
 • Lloji i pronës: Apartamente, Premium
 • Statusi i Pronës: Për Qira, Premium

Llogaritësi i Kredisë

Muaj
 • Kryesor dhe interes
 • Takse pronesie
 • Sigurimi i Shtëpisë
 • Sigurimi Privat i Hipotekës
%

Rezervo një takim

Informacioni yt

Çfarë është afër?

Please supply your API key Click Here

Informacioni i Kontaktit

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Marçela Mema
 • Marçela Mema