SUPER APARTAMENT 3+1+3 ME QIRA TE LIQENI I THATE

 • €1,500
Radisson Collection Morina Hotel Tirana, Rruga e Ullishtës, Njësia Bashkiake Nr. 2, Farkë, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
E Preferuar Për Qira Premium
Radisson Collection Morina Hotel Tirana, Rruga e Ullishtës, Njësia Bashkiake Nr. 2, Farkë, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • €1,500

Informacion i Pronës

ID e prones: SSSS-18889
 • Apartamente
 • Lloji i pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 3
 • Tualete
 • 270

Përshkrimi

Jepet me qera Super Apartament te Liqeni i Thate.  Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te mire administruar dhe aksesohet nga ASHENSOR PRIVAT I DEDIKUAR.

Organizohet ne 2 dhoma gjumi (1 prej te cilave me tualet privat), dhome lavanderi, 3 tualete, kuzhine dhe ambient ndenje, papafingo (qe mund te perdoret si garderobe ose si nje dhome shtese ne varesi te kerkesave), dhe ballkon qe shtrihet perreth apartamentit.

Ballkoni karakterizohet nga nje pamje relaksuese nga pjesa e Liqenit dhe shtrihet rreth e qark apartamentit. Zona perreth apartamentit eshte nje zone shume e sigurte, familjare dhe shume lehte e aksesueshme nga qendra e Tiranes. Ofron sherbime te ndryshme biznesi perreth.

Parkim i Siguruar dhe Dokumentacion i Rregullt Hipotekor.

Nxitoni te na kontaktoni ne +355 69 555 7770

 

 • Adresa Rr.e "Ullishtes"
 • Qyteti Tirane
 • Zona Liqeni i Thate
 • Shteti Shqiperi

Detajet

Updated on January 24, 2023 at 2:58 pm
 • ID e prones: SSSS-18889
 • Çmimi: €1,500
 • Sipërfaqja e pronës: 270 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Dhoma: 4
 • Tualete: 3
 • Lloji i pronës: Apartamente
 • Statusi i Pronës: Për Qira, Premium

Llogaritësi i Kredisë

Muaj
 • Kryesor dhe interes
 • Takse pronesie
 • Sigurimi i Shtëpisë
 • Sigurimi Privat i Hipotekës
%

Rezervo një takim

Informacioni yt

Çfarë është afër?

Please supply your API key Click Here

Informacioni i Kontaktit

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Marçela Mema
 • Marçela Mema