AMBIENT BIZNESI ME QIRA NE FRESK

 • €550
Fresku, Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
Për Qira
Fresku, Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • €550

Informacion i Pronës

ID e prones: SSSS-19339
 • Dyqane, Zyra
 • Lloji i pronës
 • 2
 • Tualete
 • 1
 • Garazh
 • 180

Përshkrimi

Jeper me qira ambient biznesi me nje siperfaqe prej 180m2 ne zonen e Freskut, buze rruges kryesore.

Prona eshte e pozicionuar ne katin e 2 te nje pallati komercial dhe te mire-administruar dhe aksesohet nepermjet kafazit te shkalleve posacerisht te dedikuar. Ambienti i brendshem eshte Open Space cka i jep mundesine klienteve te investojne dhe ta shfrytezojne sipas kerkeses dhe disponon gjithashtu dhe dy tualete.

Njesia eshte e pajisur me fasada xhami ne pjesen me te madhe te siperfaqes se saj, e cila eshte nje mundesi shume e mire reklamimi dhe ekspozite e aktivitetit te biznesit, gje e cila favorizohet dhe nga pozicioni i saj buze rruges kryesore.

Zona perreth eshte nje zone shume e aksesueshme, e zhvilluar se fundmi dhe teper e favorshme per zhvillim biznesi apo aktivitete te tjera qe i mungojne zones perreth.

Parkim i Siguruar!

Per me shume informacione apo nje vizite ne prone mos hezitoni te na kontaktoni ne +355 69 555 7770.

 • Adresa Rruga "Sotir Caci", Fresk
 • Qyteti Tirana, Tirane
 • Zona Fresku
 • Shteti Albania, Shqiperi

Detajet

Updated on December 15, 2022 at 2:19 am
 • ID e prones: SSSS-19339
 • Çmimi: €550
 • Sipërfaqja e pronës: 180 m²
 • Tualete: 2
 • Garazh: 1
 • Lloji i pronës: Dyqane, Zyra
 • Statusi i Pronës: Për Qira

Llogaritësi i Kredisë

Muaj
 • Kryesor dhe interes
 • Takse pronesie
 • Sigurimi i Shtëpisë
 • Sigurimi Privat i Hipotekës
%

Rezervo një takim

Informacioni yt

360° Virtual Tour

Embed HTML:

Çfarë është afër?

Please supply your API key Click Here

Informacioni i Kontaktit

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Marçela Mema
 • Marçela Mema