EKSKLUZIVE! SHITET TOKE E KUQE PER NDERTIM TE NATYRA E QETE

 • €450,000
Natyra e Qetë, SH3, Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
E Preferuar Për Blerje Premium
Natyra e Qetë, SH3, Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • €450,000

Informacion i Pronës

ID e prones: SSSS-20565
 • Toke
 • Lloji i pronës
 • 2595

Përshkrimi

Shitet Toke Are e kuqe per ndertim me nje siperfaqe prej 2595m2 te Natyra e Qete.

Toka disponon dokumentacion te rregullt hipotekor dhe eshte e pajisur me uje te pijshem dhe energji elektrike. Eshte e lokalizuar ne nje vend shume te favorshem dhe lehtesisht te aksesueshem nga Tirana.

Zona perreth eshte nje zone ne zhvillim e siper per ndertime rezidenciale e cilla ju ofron nje jetese komode dhe te qete, larg zhurmes se Tiranes.

MUNDESI IDEALE INVESTIMI PER NDERTIMIN E 4-5 VILAVE.

Eshte e pajisur me dokumentacion te rregullt hipotekor.

INTENSITET NDERTIMI 0.3

Per me shume informacione ose vizite ne prone na kontaktoni ne +355 69 555 7770.

 • Adresa Natyra e Qetë, Tirane
 • Qyteti Tirana, Tirane
 • Qarku TIRANA, Tirana County
 • Zona Natyra e Qete
 • Shteti Albania, Shqiperi

Detajet

Updated on June 5, 2023 at 2:18 pm
 • ID e prones: SSSS-20565
 • Çmimi: €450,000
 • Sipërfaqja e pronës: 2595 m²
 • Lloji i pronës: Toke
 • Statusi i Pronës: Për Blerje, Premium

Llogaritësi i Kredisë

Muaj
 • Kryesor dhe interes
 • Takse pronesie
 • Sigurimi i Shtëpisë
 • Sigurimi Privat i Hipotekës
%

Rezervo një takim

Informacioni yt

Çfarë është afër?

Please supply your API key Click Here

Informacioni i Kontaktit

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Marçela Mema
 • Marçela Mema