SHITET SUPER TOKE ULLISHTE NE SURREL

 • €100,000
Surrel, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
E Preferuar Për Blerje Premium
Surrel, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • €100,000

Informacion i Pronës

ID e prones: SSSS-19678
 • Toke, Truall
 • Lloji i pronës
 • 1080

Përshkrimi

Shitet Toke Ullishte me nje siperfaqje totale prej 1080m2 ne Surrel.

Toka eshte e pajisur me uje te pijshem, energji elektrike dhe eshte e rrethuar me mure mbajtes. Aksesi ne prone behet nepermjet disa rrugeve te asfaltuara.

Ndodhet ne nje zone shume favorshme per ndertimin e vilave dhe per nje jetese komode dhe te qete, larg zhurmes se Tiranes.

43% e siperfaqjes mund te shfrytezohet per ndertim/banim. Intensitet ndertimi 0.3

Zona perreth eshte zhvilluar shume se fundmi dhe ofron plot sherbime perreth.Dokumentacion i rregullt hipotekor.

Per me shume informacione ose vizite ne prone na kontaktoni ne +355 69 555 7770.

 • Adresa Rruga e Rexhekrit, Surrel, Tirane
 • Qyteti Tirana, Tirane
 • Qarku Tirana County
 • Zona Surrel
 • Shteti Albania, Shqiperi

Detajet

Updated on December 21, 2022 at 5:57 pm
 • ID e prones: SSSS-19678
 • Çmimi: €100,000
 • Sipërfaqja e pronës: 1080 m²
 • Sipërfaqja e tokës: 1080 m²
 • Lloji i pronës: Toke, Truall
 • Statusi i Pronës: Për Blerje, Premium

Llogaritësi i Kredisë

Muaj
 • Kryesor dhe interes
 • Takse pronesie
 • Sigurimi i Shtëpisë
 • Sigurimi Privat i Hipotekës
%

Rezervo një takim

Informacioni yt

Çfarë është afër?

Please supply your API key Click Here

Informacioni i Kontaktit

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Marçela Mema
 • Marçela Mema