SUPER TOKE PER SHITJE NE LUNDER! VENDNDODHJE STRATEGJIKE

 • €324,000
Rruga Xixi, Lunder, Tirane

Informacion i Pronës

ID e prones: SSSS-20705
 • Toke
 • Lloji i pronës

Përshkrimi

Shitet Toke Are me siperfaqje 3240m2 ne zonen e Lundres, prane Rruges se Vilave.

Eshte e lokalizuar ne nje vend shume te favorshem dhe lehtesisht te aksesueshem nga Tirana e cila eshte nje MUNDESI SHUME E MIRE INVESTIMI PER NDERTIM VILASH.

Zona perreth eshte nje zone ne zhvillim e siper per ndertime rezidenciale e cila ju ofron nje jetese komode e te qete, larg zhurmes se Tiranes dhe plot sherbime perreth si: TEG, shkolla prestigjoze, bar-restorante etj.

Toka disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

MUNDESI ZGJERIMI TE SIPERFAQES!

Mos hezitoni te na kontaktoni per me shume informacione ose nje vizite ne prone!

 • Adresa Rruga Xixi, Lunder, Tirane
 • Qyteti Tirana, Tirane
 • Qarku TIRANA, Tirana County
 • Zona Lunder
 • Shteti Albania, Shqiperi

Detajet

Updated on June 27, 2023 at 2:32 pm
 • ID e prones: SSSS-20705
 • Çmimi: €324,000
 • Sipërfaqja e tokës: 3240 m²
 • Lloji i pronës: Toke
 • Statusi i Pronës: Për Blerje, Premium

Llogaritësi i Kredisë

Muaj
 • Kryesor dhe interes
 • Takse pronesie
 • Sigurimi i Shtëpisë
 • Sigurimi Privat i Hipotekës
%

Rezervo një takim

Informacioni yt

Çfarë është afër?

Please supply your API key Click Here

Informacioni i Kontaktit

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Marçela Mema
 • Marçela Mema