SHITET TRUALL I PAJISUR ME LEJE KOMPLEKSI SPORTIV

 • €450,000
Rruga Agush Gjergjevica, Metalla (Shkoza), Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
E Preferuar Për Blerje Premium Hot Offer
Rruga Agush Gjergjevica, Metalla (Shkoza), Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • €450,000

Informacion i Pronës

ID e prones: SSSS-19654
 • Premium, Toke, Truall
 • Lloji i pronës
 • 1770

Përshkrimi

Shitet Truall me siperfaqje totale prej 1770m2 ne rrugen “Agush Gjergjevica”, 15 min larg Qendres se Tiranes.

Prona eshte e pajisur me leje zhvillimi  per ndertimin e nje kompleksi sportiv me objekte 1 & 2 kate se bashku me nje mur rrethues perreth gjithe siperfaqjes se truallit. Trualli eshte e pajisur me uje te pijshem dhe energji elektrike. Aksesi ne prone behet nepermjet nje rruge te asfaltuar.

Zona perreth tokes eshte nje zone ne zhvillim e siper si per banim ashtu dhe per investime per aktivitete te ndryshme biznesi.

Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Per me shume informacione rreth lejes se ndertimit/prones apo nje vizite ne prone na kontaktoni ne +355 69 555 7770.

 

 • Adresa Rruga Agush Gjergjevica, Shkoze, Tirane
 • Qyteti Tirana, Tirane
 • Qarku Tirana County
 • Zona Shkoze
 • Shteti Albania, Shqiperi

Detajet

Updated on December 21, 2022 at 2:55 pm
 • ID e prones: SSSS-19654
 • Çmimi: €450,000
 • Sipërfaqja e pronës: 1770 m²
 • Sipërfaqja e tokës: 1770 m²
 • Lloji i pronës: Premium, Toke, Truall
 • Statusi i Pronës: Për Blerje, Premium

Llogaritësi i Kredisë

Muaj
 • Kryesor dhe interes
 • Takse pronesie
 • Sigurimi i Shtëpisë
 • Sigurimi Privat i Hipotekës
%

Rezervo një takim

Informacioni yt

Çfarë është afër?

Please supply your API key Click Here

Informacioni i Kontaktit

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Marçela Mema
 • Marçela Mema