SHITET TOKE PER KAPANON NE PRUSH

 • €300,000
Rruga Llazi Miho, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1056, Albania
E Preferuar Për Blerje Premium
Rruga Llazi Miho, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1056, Albania
 • €300,000

Informacion i Pronës

ID e prones: SSSS-19731
 • Toke, Truall
 • Lloji i pronës

Përshkrimi

Shitet Toke Are 4610m2 ne Prush.

Toka ka vendndodhje shume te favorshme per ndertimin e kapanoneve, pasi zona perreth eshte zone industriale.

Toka eshte e pajisur me dokumentacion te rregullt hipotekor  Vendndodhja dhe siperfaqja e madhe e kesaj toke, te ofrojne mundesi te shumta shfrytezimi dhe investimi per ndertimin e kapanoneve apo zhvillime te tjera biznesi. Aksesi ne prone behet nepermjet nje rruge te asfaltuar.

INTENSITET NDERTIMI 0.3

!!MUND TE NDERTOHET!!

Per me shume informacione ose vizite ne prone na kontaktoni ne +355 69 555 7770.

 • Adresa Rruga Llazi Miho, Prush
 • Qyteti Tirana, Tirane
 • Qarku TIRANA, Tirana County
 • Zona Prush
 • Shteti Albania, Shqiperi

Detajet

Updated on June 20, 2023 at 5:22 pm
 • ID e prones: SSSS-19731
 • Çmimi: €300,000
 • Sipërfaqja e tokës: 4610 m²
 • Lloji i pronës: Toke, Truall
 • Statusi i Pronës: Për Blerje, Premium

Llogaritësi i Kredisë

Muaj
 • Kryesor dhe interes
 • Takse pronesie
 • Sigurimi i Shtëpisë
 • Sigurimi Privat i Hipotekës
%

Rezervo një takim

Informacioni yt

Çfarë është afër?

Please supply your API key Click Here

Informacioni i Kontaktit

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Marçela Mema
 • Marçela Mema