JEPET ME QERA NJESI TE KOPSHTI BOTANIK

 • €1,800/Muaj
Rruga "Selite e Vjeter", Kopshti Botanik

Informacion i Pronës

ID e prones: SSSS-18619
 • Dyqane, Zyra
 • Lloji i pronës
 • 2
 • Tualete
 • 480
 • 2015
 • Viti i Ndërtimit

Përshkrimi

Jepet me Qera ambienti Open Space me siperfaqe 480m2 te Kopshti Botanik. Njesia ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri dhe mund te shfrytezohet per aktivitete te ndryshme biznesi si zyra, showroom-e etj. Ambienti eshte i pajisur me fasada xhami, disponon dy tualete, parkim te siguruar dhe oborr. Siperfaqja e madhe e kesaj njesie te ofron mundesi ndarjeje sipas deshires ne ambiente apo zyra me te vogla.

Prona eshte e pajisur me dokumentacion te rregullt hipotekor.

Per me shume informacione apo vizite ne prone na kontaktoni!

 • Adresa Rruga "Selite e Vjeter"
 • Qyteti Tirane
 • Zona Kopshti Botanik
 • Shteti Shqiperi

Detajet

Updated on June 16, 2022 at 8:08 pm
 • ID e prones: SSSS-18619
 • Çmimi: €1,800/Muaj
 • Sipërfaqja e pronës: 480 m²
 • Tualete: 2
 • Viti i Ndërtimit: 2015
 • Lloji i pronës: Dyqane, Zyra
 • Statusi i Pronës: Ndërtim i ri, Për Qira, Pronë e Re

Llogaritësi i Kredisë

Muaj
 • Kryesor dhe interes
 • Takse pronesie
 • Sigurimi i Shtëpisë
 • Sigurimi Privat i Hipotekës
%

Rezervo një takim

Informacioni yt

Çfarë është afër?

Please supply your API key Click Here

Informacioni i Kontaktit

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Marçela Mema
 • Marçela Mema