JEPET ME QIRA GARAZH/MAGAZINE TE KOMUNA E PARISIT! VENDNDODHJE STRATEGJIKE

 • €1,800/Muaj
Rruga Sulejman Delvina, Tirana e Re, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1060, Albania
E Preferuar Për Qira Premium
Rruga Sulejman Delvina, Tirana e Re, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1060, Albania
 • €1,800/Muaj

Informacion i Pronës

ID e prones: SSSS-20615
 • Garazhe, Magazina
 • Lloji i pronës
 • 18
 • Garazhe
 • 679

Përshkrimi

JEPET ME QIRA GARAZH/MAGAZINE me nje siperfaqje totale prej 679m2 (total 18 garazhe te planifikuara), ne Rrugen “Sulejman Delvina”.

Prona ndodhet ne katin-1 te nje pallati te mire-administruar, me hyrje te dedikuar nga rruga. Ambienti i brendshem eshte TOTALISHT INVESTIM I RI, me hyrje te telekomanduar, sistem survejimi CCTV 4k me 12 kamera, linje trefazore 60kw per te instaluar karikues te fuqishem makinash ,

Zona ku ndodhet prona eshte nje zone shume e aksesueshme, me nje vendndodhje strategjike, buze rruges kryesore e cila eshte nje mundesi shume e mire shfrytezimi si magazine per bizneset perreth, per banoret e zones qe kane nevoje per poste parkimi ose per parkim privat me pagese per ore per arsye te aksesit te dedikuar dhe sigurise absolute.

Dokumentacion i rregullt hipotekor.

Na kontaktoni ne +355 69 555 7770 per nje vizite ne prone ose per me shume informacione.

 • Adresa Rruga Sulejman Delvina, Tirana e Re
 • Qyteti Tirana, Tirane
 • Qarku TIRANA, Tirana County
 • Zona Komuna e Parisit
 • Shteti Albania, Shqiperi

Detajet

Updated on June 19, 2023 at 2:15 pm
 • ID e prones: SSSS-20615
 • Çmimi: €1,800/Muaj
 • Sipërfaqja e pronës: 679 m²
 • Garazhe: 18
 • Lloji i pronës: Garazhe, Magazina
 • Statusi i Pronës: Për Qira, Premium

Llogaritësi i Kredisë

Muaj
 • Kryesor dhe interes
 • Takse pronesie
 • Sigurimi i Shtëpisë
 • Sigurimi Privat i Hipotekës
%

Rezervo një takim

Informacioni yt

Çfarë është afër?

Please supply your API key Click Here

Informacioni i Kontaktit

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Marçela Mema
 • Marçela Mema