SHITET Ambient Biznesi te Drejtoria e Policise

 • €150,000
Rruga Sami Frashëri, Blloku, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
Për Blerje Premium
Rruga Sami Frashëri, Blloku, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • €150,000

Informacion i Pronës

ID e prones: SSSS-19081
 • Dyqane, Magazina, Zyra
 • Lloji i pronës
 • 226.6

Përshkrimi

Shitet Ambient Biznesi Open Space perballe Drejtorise se Policise, ne rrugen “Sami Frasheri” me nje siperfaqje totale 226.6m2.

Njesia ndodhet ne katin -1 te nje pallati te mire administruar dhe komercial dhe mund te shfrytezohet per aktivitete te ndryshme biznesi si: call center, zyra administrative, laborator, studio kercimi, palester, magazine etj.

Prona ndodhet buze rruges, ne nje zone shume te aksesueshme dhe teper te favorshme per mundesi investimi dhe zhvillim biznesi.

Mos hezitoni te na kontaktoni ne +355 69 555 7770.

 • Adresa Rruga Sami Frasheri
 • Qyteti Tirana
 • Zona Myslym Shyri

Detajet

Updated on February 28, 2023 at 3:43 pm
 • ID e prones: SSSS-19081
 • Çmimi: €150,000
 • Sipërfaqja e pronës: 226.6 m²
 • Lloji i pronës: Dyqane, Magazina, Zyra
 • Statusi i Pronës: Për Blerje, Premium

Llogaritësi i Kredisë

Muaj
 • Kryesor dhe interes
 • Takse pronesie
 • Sigurimi i Shtëpisë
 • Sigurimi Privat i Hipotekës
%

Rezervo një takim

Informacioni yt

Çfarë është afër?

Please supply your API key Click Here

Informacioni i Kontaktit

Shiko Listimet
Klaivi Meçaj
 • Klaivi Meçaj

Pyesni për këtë pronë

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Klaivi Meçaj
 • Klaivi Meçaj