OKAZION! SHITET NJESI BIZNESI Te Ali Demi

 • €175,000
Rruga Idriz Dollaku, Njësia Bashkiake Nr. 2, Njësia Bashkiake Nr. 1, Shkozë, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
Okazion Për Blerje
Rruga Idriz Dollaku, Njësia Bashkiake Nr. 2, Njësia Bashkiake Nr. 1, Shkozë, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • €175,000

Informacion i Pronës

ID e prones: SSSS-19136
 • Dyqane, Garazhe, Magazina, Zyra
 • Lloji i pronës
 • 1
 • Tualet
 • 350.7
 • 2009
 • Viti i Ndërtimit

Përshkrimi

Shitet Ambient Biznesi Open Space te Ali Demi, ne rrugen “Idriz Dollaku” me nje siperfaqje totale 350.7 m2 me nje cmim OKAZION.

Njesia ndodhet ne katin perdhe dhe aksesi ne prone mundesohet nga dy ane te prones. Prona ndodhet ne nje zone te aksesueshme dhe teper te favorshme per mundesi investimi dhe zhvillim biznesi, si psh: Palester, Kopesht, Magazine, Punishte, etj.

Njesia ne brendesi ka nje siperfaqe shfrytezimi 310.7 m2. Pjesa veriore e saj perbehet nga nje oborr, i cili ka nje siperfaqe  rreth 40 m2 qe mund te sherbeje si nje ambient i sigurt per femijet ose si nje ambient i jashtem ndihmes per aktivitetin e biznesit per te cilin do te zhvillohet.

Parkim i Siguruar dhe I pajisur me dokumentacion te rregullt hipotekor.

Mos hezitoni te na kontaktoni ne +355 69 555 7770 per me shume informacione ose nje vizite ne prone.

 • Adresa Rruga "Idriz Dollaku"
 • Qyteti Tirane
 • Qarku Tirana County
 • Zona Ali Demi
 • Shteti Shqiperi

Detajet

Updated on June 20, 2023 at 5:18 pm
 • ID e prones: SSSS-19136
 • Çmimi: €175,000
 • Sipërfaqja e pronës: 350.7 m²
 • Tualet: 1
 • Viti i Ndërtimit: 2009
 • Lloji i pronës: Dyqane, Garazhe, Magazina, Zyra
 • Statusi i Pronës: Okazion, Për Blerje

Planet e dyshemesë

image

Description:

Llogaritësi i Kredisë

Muaj
 • Kryesor dhe interes
 • Takse pronesie
 • Sigurimi i Shtëpisë
 • Sigurimi Privat i Hipotekës
%

Rezervo një takim

Informacioni yt

Çfarë është afër?

Please supply your API key Click Here

Informacioni i Kontaktit

Shiko Listimet
Klaivi Meçaj
 • Klaivi Meçaj

Pyesni për këtë pronë

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Klaivi Meçaj
 • Klaivi Meçaj