SHITEN GARAZHE TE KOMUNA E PARISIT! VENDNDODHJE STRATEGJIKE

 • €450,000
Rruga Sulejman Delvina, Tirana e Re, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1060, Albania
E Preferuar Për Blerje Premium Pronë e Re
Rruga Sulejman Delvina, Tirana e Re, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1060, Albania
 • €450,000

Informacion i Pronës

ID e prones: SSSS-19705
 • Garazhe, Magazina
 • Lloji i pronës
 • 18
 • Garazhe
 • 679

Përshkrimi

SHITET GARAZH/MAGAZINE me nje siperfaqje totale prej 679m2 (total 18 garazhe te planifikuara), ne Rrugen “Sulejman Delvina”.

Prona ndodhet ne katin-1 te nje pallati te mire-administruar, me hyrje te dedikuar nga rruga. Ambienti i brendshem eshte TOTALISHT INVESTIM I RI, me hyrje te telekomanduar, sistem survejimi CCTV 4k me 12 kamera, linje trefazore 60kw per te instaluar karikues te fuqishem makinash ,

Zona ku ndodhet prona eshte nje zone shume e aksesueshme, me nje vendndodhje strategjike, buze rruges kryesore e cila eshte nje mundesi shume e mire shfrytezimi per bizneset perreth ose per banoret e zones qe kane nevoje per poste parkimi.

Hapesira mund te perdoret per magazinim ose per parkim privat me pagese per ore per faktin qe ka akses te dedikuar dhe siguri absolute.

Dokumentacion i rregullt hipotekor.

Na kontaktoni ne +355 69 555 7770 per nje vizite ne prone ose per me shume informacione.

 • Adresa Rruga Sulejman Delvina, Komuna e Parisit
 • Qyteti Tirana, Tirane
 • Qarku TIRANA, Tirana County
 • Zona Komuna e Parisit
 • Shteti Albania, Shqiperi

Detajet

Updated on June 19, 2023 at 2:19 pm
 • ID e prones: SSSS-19705
 • Çmimi: €450,000
 • Sipërfaqja e pronës: 679 m²
 • Garazhe: 18
 • Lloji i pronës: Garazhe, Magazina
 • Statusi i Pronës: Për Blerje, Premium, Pronë e Re

Llogaritësi i Kredisë

Muaj
 • Kryesor dhe interes
 • Takse pronesie
 • Sigurimi i Shtëpisë
 • Sigurimi Privat i Hipotekës
%

Rezervo një takim

Informacioni yt

Çfarë është afër?

Please supply your API key Click Here

Informacioni i Kontaktit

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Marçela Mema
 • Marçela Mema