SHITET Ambient Biznesi Te Materniteti i Ri

 • €300,000
Rruga Selman Riza, Varri i Bamit, Njësia Bashkiake Nr. 3, Shkozë, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
Për Blerje
Rruga Selman Riza, Varri i Bamit, Njësia Bashkiake Nr. 3, Shkozë, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • €300,000

Informacion i Pronës

ID e prones: SSSS-19119
 • Dyqane, Magazina, Zyra
 • Lloji i pronës
 • 1
 • Tualet
 • 108
 • 2010
 • Viti i Ndërtimit

Përshkrimi

Shitet Njesia Sherbimit rreth 500 m larg Maternitetit te Ri, ne rrugen “Selman Riza” me nje siperfaqje totale 108 m2.

Njesia ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te mire administruar dhe komercial dhe mund te shfrytezohet per aktivitete te ndryshme biznesi si: Market, Njesi Bankare, Zyre administrative, etj

Prona ndodhet buze rruges kryesore, e pajisur me fasada xhami, e cila eshte nje mundesi shume e mire reklamimi dhe ekspozite e biznesit per njerezit. Zona perreth eshte nje zone shume e aksesueshme dhe teper te favorshme per mundesi investimi dhe zhvillim biznesi.

Mos hezitoni te na kontaktoni ne +355 69 555 7770.

 • Adresa Rruga "Selman Riza"
 • Qyteti Tirana
 • Qarku TIRANA
 • Zona Brryl
 • Shteti Shqiperi

Detajet

Updated on January 23, 2023 at 11:13 am
 • ID e prones: SSSS-19119
 • Çmimi: €300,000
 • Sipërfaqja e pronës: 108 m²
 • Tualet: 1
 • Viti i Ndërtimit: 2010
 • Lloji i pronës: Dyqane, Magazina, Zyra
 • Statusi i Pronës: Për Blerje

Llogaritësi i Kredisë

Muaj
 • Kryesor dhe interes
 • Takse pronesie
 • Sigurimi i Shtëpisë
 • Sigurimi Privat i Hipotekës
%

Rezervo një takim

Informacioni yt

Çfarë është afër?

Please supply your API key Click Here

Informacioni i Kontaktit

Shiko Listimet
Klaivi Meçaj
 • Klaivi Meçaj

Pyesni për këtë pronë

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Klaivi Meçaj
 • Klaivi Meçaj