OKAZION! TOKE PER SHITJE NE AUTOSTRADEN TIRANE-DURRES

 • €200,000
Autostrada "Tiranë - Durrës", Zona indistruale Marikaj, Vlashaj, Maminas, Bashkia Shijak, Durrës County, Northern Albania, 2020, Albania
Për Blerje Hot Offer
Autostrada "Tiranë - Durrës", Zona indistruale Marikaj, Vlashaj, Maminas, Bashkia Shijak, Durrës County, Northern Albania, 2020, Albania
 • €200,000

Informacion i Pronës

ID e prones: SSSS-19311
 • Toke, Truall
 • Lloji i pronës

Përshkrimi

Shitet Toke Are 1810m2 buze Autostrades Tirane-Durres, e cila aksesohet nga 2 rruge, Autostrada Tirane-Durres dhe rruga dytesore Vore-Tirane.

Toka disponon dokumentacion te rregullt hipotekor dhe ndodhet ne nje vend shume te favorshem industrial per investime / zhvillim biznesi. Toka eshte e pajisur me energji elektrike dhe uje te pijshem.

Eshte e shtruar me Cakell dhe Stabilizant 1m, nje investim prej 23,000 Euro, e cila ia lehteson punen investitorit per investim te shpejte dhe te menjehershem.

CMIM I DISKUTUESHEM

Per me shume informacione ose vizite ne prone na kontaktoni ne +355 69 555 7770

 • Adresa Autostrada Tirane-Durres
 • Qyteti Tirane
 • Zona Autostrada Tirane-Durres

Detajet

Updated on December 15, 2022 at 2:19 am
 • ID e prones: SSSS-19311
 • Çmimi: €200,000
 • Sipërfaqja e tokës: 1810 m²
 • Lloji i pronës: Toke, Truall
 • Statusi i Pronës: Për Blerje

Llogaritësi i Kredisë

Muaj
 • Kryesor dhe interes
 • Takse pronesie
 • Sigurimi i Shtëpisë
 • Sigurimi Privat i Hipotekës
%

Rezervo një takim

Informacioni yt

360° Virtual Tour

Çfarë është afër?

Please supply your API key Click Here

Informacioni i Kontaktit

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Marçela Mema
 • Marçela Mema