SUPER VILE PER SHITJE AFER AMBASADES AMERIKANE

 • €650,000
Rruga Ali Visha, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1000, Albania
E Preferuar Për Blerje Premium
Rruga Ali Visha, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1000, Albania
 • €650,000

Informacion i Pronës

ID e prones: SSSS-19808
 • Truall, Vila
 • Lloji i pronës
 • 4
 • Dhoma gjumi
 • 2
 • Tualete
 • 3
 • Garazhe
 • 405

Përshkrimi

Shitet Vile 3-Kateshe, ne rrugen “Ali Visha”, afer Ambasades Amerikane me nje siperfaqje ndertimi prej 405m2 dhe siperfaqje trualli 243m2.

Vila organizohet ne 2 apartamente te ndara, te sapo investuara dhe me hyrje te dedikuar per secilen.

Nje apartament organizohet ne: ambient ndenje e vecuar nga kuzhina, 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 3 ballkone.

Apartamenti i dyte organizohet ne: ambient ndenje dhe kuzhine, nje dhome gjumi dhe nje tualet.

Apartamentet jane totalisht te mobiluara me nje interior te thjeshte & modern, dhe te shtruara me parket.

Ka ne dispozicion disa vende parkimi dhe te ofron hapesire shume relaksuese perreth oborrit.

Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Na kontaktoni per me shume informacione.

 • Adresa Rruga Ali Visha, Tirane
 • Qyteti Tirana, Tirane
 • Qarku TIRANA, Tirana County
 • Zona Ambasada Amerikane
 • Shteti Albania, Shqiperi

Detajet

Updated on February 10, 2023 at 3:56 pm
 • ID e prones: SSSS-19808
 • Çmimi: €650,000
 • Sipërfaqja e pronës: 405 m²
 • Sipërfaqja e tokës: 243 m²
 • Dhoma gjumi: 4
 • Dhoma: 5
 • Tualete: 2
 • Garazhe: 3
 • Lloji i pronës: Truall, Vila
 • Statusi i Pronës: Për Blerje, Premium

Llogaritësi i Kredisë

Muaj
 • Kryesor dhe interes
 • Takse pronesie
 • Sigurimi i Shtëpisë
 • Sigurimi Privat i Hipotekës
%

Rezervo një takim

Informacioni yt

Çfarë është afër?

Please supply your API key Click Here

Informacioni i Kontaktit

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Marçela Mema
 • Marçela Mema