SHITET DYQAN TE ISH STACIONI I TRENIT, BUZE RRUGES KRYESORE

 • €180,000
Rruga Reshit Petrela, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
Për Blerje
Rruga Reshit Petrela, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • €180,000

Informacion i Pronës

ID e prones: SSSS-19929
 • Dyqane
 • Lloji i pronës
 • 1
 • Tualet
 • 37

Përshkrimi

Shitet dyqani ose njesia e biznesit te Ish Stacioni i Trenit, ne rrugen “Reshit Petrela”, me nje siperfaqje totale 37 m2.

Njesia ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te mire administruar. Momentalisht shfrytezohet si dyqan veshjesh por mund te shfrytezohet edhe per aktivitete te ndryshme biznesi si: tabacchino, zyre administrative, studio ligjore, berber etj. Organizohet ne nje ambient open-space & 1 tualet.

Prona ndodhet buze rruges kryesore, e pajisur me fasada xhami, e cila eshte nje mundesi shume e mire reklamimi dhe ekspozite e biznesit per njerezit. Zona perreth eshte nje zone shume e aksesueshme dhe teper te favorshme per mundesi investimi dhe zhvillim biznesi.

Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

VENDNDODHJE STRATEGJIKE!!

10 MINUNTA LARG QENDRES!!

Mos hezitoni te na kontaktoni ne +355 69 555 7770 per nje vizite ne prone ose me shume informacione.

 • Adresa Rruga Reshit Petrela, Ish Stacioni i Trenit
 • Qyteti Tirana, Tirane
 • Qarku TIRANA, Tirana County
 • Zona Ish Stacioni i Trenit
 • Shteti Albania, Shqiperi

Detajet

Updated on March 16, 2023 at 11:59 am
 • ID e prones: SSSS-19929
 • Çmimi: €180,000
 • Sipërfaqja e pronës: 37 m²
 • Tualet: 1
 • Lloji i pronës: Dyqane
 • Statusi i Pronës: Për Blerje

Planet e dyshemesë

image

Description:

Llogaritësi i Kredisë

Muaj
 • Kryesor dhe interes
 • Takse pronesie
 • Sigurimi i Shtëpisë
 • Sigurimi Privat i Hipotekës
%

Rezervo një takim

Informacioni yt

Çfarë është afër?

Please supply your API key Click Here

Informacioni i Kontaktit

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Marçela Mema
 • Marçela Mema