SHITET/JEPET ME QIRA LOKAL TE SHALLVARET

 • €1,500/Muaj
Rruga Ibrahim Rugova, Cham Market, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
E Preferuar Për Blerje Për Qira Premium
Rruga Ibrahim Rugova, Cham Market, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
 • €1,500/Muaj

Informacion i Pronës

ID e prones: SSSS-19542
 • Dyqane
 • Lloji i pronës
 • 1
 • Tualet
 • 142.56

Përshkrimi

Shitet ose Jepet me Qira Super Lokal ne rrugen Ibrahim Rugova, shume prane Taiwanit, me nje siperfaqje prej 142.56m2.

Prona eshte e pozicionuar ne katin perdhe dhe ka hapesire te jashtme per vendosjen e disa tavolinave. Ambienti i brendshem organizohet ne 2 dhoma te ndryshme, pjesa e hyrjes se lokalit, banaku, 1 mini-kuzhine dhe 1 tualet.

Ne te gjithe ambientin mbizoterojne punimet e drurit, eshte i shtruar me parket dhe ka tavan te varur. Zona perreth prones eshte shume zone e aksesueshme dhe e favorshme per zhvillim biznesi si lokale, bar-restorante ose sherbime te tjera.

Jepet me Qira- 1500 Euro/muaj

Shitet- 3500 Euro/m2

MUNDESI TE NDRYSHME NEGOCIMI

Na kontaktoni ne +355 69 555 7770

 • Adresa Rruga Ibrahim Rugova, Tirane
 • Qyteti Tirana, Tirane
 • Qarku Tirana County
 • Zona Qender
 • Shteti Albania, Shqiperi

Detajet

Updated on May 15, 2023 at 5:28 pm
 • ID e prones: SSSS-19542
 • Çmimi: €1,500/Muaj
 • Sipërfaqja e pronës: 142.56 m²
 • Dhoma: 2
 • Tualet: 1
 • Lloji i pronës: Dyqane
 • Statusi i Pronës: Për Blerje, Për Qira, Premium

Llogaritësi i Kredisë

Muaj
 • Kryesor dhe interes
 • Takse pronesie
 • Sigurimi i Shtëpisë
 • Sigurimi Privat i Hipotekës
%

Rezervo një takim

Informacioni yt

Çfarë është afër?

Please supply your API key Click Here

Informacioni i Kontaktit

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Marçela Mema
 • Marçela Mema