SHITET KAPANON Industrial Polifunksional

 • €1,400,000
Bashkia Durres, Durrës County, Northern Albania, 2019, Albania
E Preferuar Ndërtim i ri Për Blerje Premium
Bashkia Durres, Durrës County, Northern Albania, 2019, Albania
 • €1,400,000

Informacion i Pronës

ID e prones: SSSS-18860
 • Kapanon, Magazina
 • Lloji i pronës
 • 1204
 • 2020
 • Viti i Ndërtimit

Përshkrimi

Shitet Kapanon Industrial Polifunksional afer Durresit, buze rruges kryesore me nje siperfaqje ndertimi 1204 m2 dhe siperfaqje totale te zones prej 2840 m2. Kapanoni ndodhet 5 km nga Porti i Durresit dhe 17 km nga aeroporti i Tiranes.

Kapanoni eshte i ndertuar me Konstruksion Metalik te Vecante dhe Panele Sandwich 10 cm, per te prodhuar karakteristike frigoriferike per ruajtjen e cilesise se produkteve. Lartesia e kapanonit arrin deri ne 6m (ne kulm 6m dhe ne cepa 5m), gjatesia eshte 86m dhe gjeresia e tij eshte 14m.

Kapanoni eshte ndertuar me fasade xhami ne pjesen e hyrjes, e cila mundeson perdorimin e tij si nje ekspozite dhe per kalimtaret ne rrugen kryesore.

Prona eshte e ndertuar me 4 Porta Industriale per Ngarkim – Shkarkimin e Automjeteve te Renda ne hapesira te ndryshme pergjate gjithe kapanonit. Portat jane ne permasa standarde 3.05 m x 5 m. Portat jane te pajisura me sistem te avancuar te cilat ndihmojne ne lehtesimin e levizjeve te perditeshme te mallrave , si prsh: hapje – mbyllje e telekomanduar dhe mbyllje automatike me sensor ne rast perdorimi jo afatgjate.

Kapanoni eshte i pajisur me Sistem Survejimi te avancuar, i cili perbehet nga 13 Kamera qe monitorojne te gjithe ambientet e truallit.

Ne anen fundore te tij eshte lene nje hapesire e mirefillte lulishte per investim te metejshem residencial ose komercial.

! MUNDESI NEGOCIMI PER MENYRAT E BLERJES !

Mos hezitoni te na kontaktoni ne +355 69 555 7770.

 

 • Qyteti Durres
 • Shteti Shqiperi

Detajet

Updated on February 1, 2023 at 2:08 pm
 • ID e prones: SSSS-18860
 • Çmimi: €1,400,000
 • Sipërfaqja e pronës: 1204 m²
 • Sipërfaqja e tokës: 2840 m²
 • Viti i Ndërtimit: 2020
 • Lloji i pronës: Kapanon, Magazina
 • Statusi i Pronës: Ndërtim i ri, Për Blerje, Premium

Planet e dyshemesë

image

Description:

Llogaritësi i Kredisë

Muaj
 • Kryesor dhe interes
 • Takse pronesie
 • Sigurimi i Shtëpisë
 • Sigurimi Privat i Hipotekës
%

Rezervo një takim

Informacioni yt

Çfarë është afër?

Please supply your API key Click Here

Informacioni i Kontaktit

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Marçela Mema
 • Marçela Mema