SHITET NJESI BIZNESI te Sheshi Wilson

 • €230,000
Rruga Sulejman Delvina, Sheshi Wilson, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
Për Blerje Premium
Rruga Sulejman Delvina, Sheshi Wilson, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • €230,000

Informacion i Pronës

ID e prones: SSSS-19085
 • Dyqane, Zyra
 • Lloji i pronës
 • 1
 • Tualet
 • 65
 • 2002
 • Viti i Ndërtimit

Përshkrimi

Shitet Njesi Sherbimi me siperfaqje totale 65 m2 te Sheshi Wilson.

Njesia ndodhet ne katin -1 te nje pallati te mire-administruar dhe komercial. Ambienti i brendshem eshte i ndare ne dy zyra administrative, tualet dhe dhome arkive. Prona eshte e pajisur me fasada xhami dhe sistem survejimi CCTV.

Njesia ndodhet prane rruges kryesore dhe eshte nje mundesi shume e mire investimi per aktivitete te ndryshme biznesi, pasi zona perreth eshte shume e favorshme dhe e aksesueshme.

Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Mos hezitoni te na kontaktoni ne +355 69 555 7770 per me shume informacione ose nje vizite ne prone.

 

 

 • Adresa Rruga "Sulejman Delvina"

Detajet

Updated on December 15, 2022 at 2:20 am
 • ID e prones: SSSS-19085
 • Çmimi: €230,000
 • Sipërfaqja e pronës: 65 m²
 • Tualet: 1
 • Viti i Ndërtimit: 2002
 • Lloji i pronës: Dyqane, Zyra
 • Statusi i Pronës: Për Blerje, Premium

Planet e dyshemesë

image

Description:

Llogaritësi i Kredisë

Muaj
 • Kryesor dhe interes
 • Takse pronesie
 • Sigurimi i Shtëpisë
 • Sigurimi Privat i Hipotekës
%

Rezervo një takim

Informacioni yt

Çfarë është afër?

Please supply your API key Click Here

Informacioni i Kontaktit

Shiko Listimet
Klaivi Meçaj
 • Klaivi Meçaj

Pyesni për këtë pronë

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Klaivi Meçaj
 • Klaivi Meçaj