SHITET TOKE ARE 3000M2 ne MULLET

 • €240,000
Mullet, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
Për Blerje Premium
Mullet, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • €240,000

Informacion i Pronës

ID e prones: SSSS-19118
 • Toke
 • Lloji i pronës

Përshkrimi

Shitet Toke Are 3000m2 ne Mullet, buze Autostrades Tirane-Elbasan. Cmimi i Negociueshem

Toka eshte e pajisur me dokumentacion te rregullt hipotekor dhe ndodhet ne nje vend shume te favorshem nga Tirana. Vendndodhja dhe siperfaqja e madhe e kesaj toke, te ofrojne mundesi te shumta shfrytezimi dhe investimi per zhvillime biznesi, ndertimi i shtepiave prej druri, bujtina, biznese agroturistike etj.

E pajisur me plan te detajuar vendor.

Per me shume informacione ose vizite ne prone na kontaktoni ne +355 69 555 7770.

 • Adresa Autostrada Tirane - Elbasan
 • Qyteti Tirana
 • Zona Mullet

Detajet

Updated on January 18, 2023 at 12:05 pm
 • ID e prones: SSSS-19118
 • Çmimi: €240,000
 • Sipërfaqja e tokës: 3000 m²
 • Lloji i pronës: Toke
 • Statusi i Pronës: Për Blerje, Premium

Llogaritësi i Kredisë

Muaj
 • Kryesor dhe interes
 • Takse pronesie
 • Sigurimi i Shtëpisë
 • Sigurimi Privat i Hipotekës
%

Rezervo një takim

Informacioni yt

Çfarë është afër?

Please supply your API key Click Here

Informacioni i Kontaktit

Shiko Listimet
Klaivi Meçaj
 • Klaivi Meçaj

Pyesni për këtë pronë

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Klaivi Meçaj
 • Klaivi Meçaj