SHITET TOKE ARE NE FARKE TE MADHE

 • €128,000
Rruga Dëshmorët e Helikopterëve, Kaper (Farka e Vogël), Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
Për Blerje Premium
Rruga Dëshmorët e Helikopterëve, Kaper (Farka e Vogël), Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • €128,000

Informacion i Pronës

ID e prones: SSSS-19574
 • Premium, Toke, Truall
 • Lloji i pronës
 • 1570

Përshkrimi

Shitet Toke Are 1570m2 prane zones se Farkes, ne Rrugen “Deshmoret e Helikoptereve”.

Toka disponon dokumentacion te rregullt hipotekor dhe eshte e pajisur me uje te pijshem dhe energji elektrike. Ndodhet ne nje zone shume favorshme per ndertimin e vilave dhe per nje jetese komode dhe te qete, larg zhurmes se Tiranes. Aksesi ne prone behet nepermjet nje rruge kryesore te asfaltuar dhe ka lehtesisht dalje ne Unaze.

Zona perreth eshte zhvilluar shume se fundmi dhe vazhdon ende te zhvillohet dita dites.

INTENSITET NDERTIMI 0.3

MUND TE NDERTOHET

Per me shume informacione ose vizite ne prone na kontaktoni ne +355 69 555 7770

 • Adresa Rruga Dëshmorët e Helikopterëve, Farke
 • Qyteti Tirana, Tirane
 • Qarku Tirana County
 • Zona Farke
 • Shteti Albania, Shqiperi

Detajet

Updated on January 18, 2023 at 3:31 pm
 • ID e prones: SSSS-19574
 • Çmimi: €128,000
 • Sipërfaqja e pronës: 1570 m²
 • Sipërfaqja e tokës: 1570 m²
 • Lloji i pronës: Premium, Toke, Truall
 • Statusi i Pronës: Për Blerje, Premium

Llogaritësi i Kredisë

Muaj
 • Kryesor dhe interes
 • Takse pronesie
 • Sigurimi i Shtëpisë
 • Sigurimi Privat i Hipotekës
%

Rezervo një takim

Informacioni yt

Çfarë është afër?

Please supply your API key Click Here

Informacioni i Kontaktit

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Marçela Mema
 • Marçela Mema