SUPER VILE MODERNE NE SHITJE NE GJIRIN E LALZIT, PERLA RESORT

 • €330,000
Perla Resort, Gjiri i Lalzit

Informacion i Pronës

ID e prones: SSSS-20048
 • Premium, Vila
 • Lloji i pronës
 • 3
 • Dhoma gjumi
 • 2
 • Tualete
 • 1
 • Garazh
 • 218.5

Përshkrimi

Shitet Super Vile e bashkangjitur 2-kateshe ne Perla Resort ne Gjirin e Lalzit me nje siperfaqje trualli prej 218.5 m2 dhe siperfaqje ndertimi 130 m2.

Vila organizohet ne katin perdhe me ambientin e ndenjes, kuzhinen, 1 tualet dhe veranden me akses ne oborr ne pjesen e perparme te viles. Kati i pare organizohet ne: 3 dhoma gjumi, (2 prej te cilave aksesojne nje ballkon te perbashket), 1 tualet, 1 ballkon, korridor i bollshem dhe hapesire magazinimi (storage space).

Vila eshte e arreduar nga studio arkitekturore, me nje interior te thjeshte dhe teper modern, ku mbizoterojne kryesisht punimet dhe mobiljet e drurit, i shtruar me parket shume cilesor ne te gjithe siperfaqjen e saj. Eshte i pajisur me rifinitura shume cilesore, sistem qendror ngrohje-ftohje, elektroshtepiake te reja te markave me te mira, kondicionere dhe sistem grilash me motor.

Vila ofron dritare me fasada te larta xhami, oborr dhe verande te mire-organizuar i pajisur me sistem vadites dhe nje post parkimi perpara viles.

Rezidenca Perla Resort eshte nje nder komplekset me elitare dhe te kerkuara ne Gjirin e Lalzit nga pushuesit vendas dhe te huaj, qe ndodhet shume prane detit, e cila ju ofron sherbime te ndryshme per ta bere jetesen/qendrimin tuaj teper komode, larg zhurmes dhe smogut, ne privatesi dhe ne ajer te paster.

Kompleksi eshte i ndertuar sipas standarteve me te larta europiane, me infrastrukture dhe cilesi te larte ndertimi, i cili ju ofron siguri:

 • – Mirembajtje
 • – Administrim 24 ore
 • – Hapesira te gjelberta
 • – Fusha sportive: tenis, volleyball, basketball etj
 • – Pishine
 • – Kend lojrash.

Shitet e Mobiluar.

Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Cmim i diskutueshem.

Mos hezitoni te na kontaktoni per me shume informacione.

 • Adresa Perla Resort, Gjiri i Lalzit
 • Qyteti Tirana, Tirane
 • Qarku TIRANA, Tirana County
 • Zona Gjiri i Lalzit
 • Shteti Albania, Shqiperi

Detajet

Updated on May 15, 2023 at 10:10 am
 • ID e prones: SSSS-20048
 • Çmimi: €330,000
 • Sipërfaqja e pronës: 218.5 m²
 • Dhoma gjumi: 3
 • Dhoma: 4
 • Tualete: 2
 • Garazh: 1
 • Lloji i pronës: Premium, Vila
 • Statusi i Pronës: Për Blerje, Premium, Pronë e Re

Planet e dyshemesë

image

Description:

Llogaritësi i Kredisë

Muaj
 • Kryesor dhe interes
 • Takse pronesie
 • Sigurimi i Shtëpisë
 • Sigurimi Privat i Hipotekës
%

Rezervo një takim

Informacioni yt

Çfarë është afër?

Please supply your API key Click Here

Informacioni i Kontaktit

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Marçela Mema
 • Marçela Mema