SUPER DEAL! Shitet Ambient Biznesi, QERA E PERFSHIRE

 • €3,400,000
Rruga Asim Vokshi, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
E Preferuar Okazion Për Blerje Pronë e Re
Rruga Asim Vokshi, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • €3,400,000

Informacion i Pronës

ID e prones: SSSS-18500
 • Zyra
 • Lloji i pronës
 • 4
 • Tualete
 • 30
 • Garazhe
 • 1603.15

Përshkrimi

Shitet ambient komercial me nje siperfaqje masive prej 1,603.15 m2 ne nje zone shume te aksesueshme dhe te favorshme per zhvillim biznesi.  Njesia eshte e ndare ne 2 kate; kati perdhe dhe kati +1.

Hyrja ne prone realizohet nepermjet nje sistem hyrje te sigurise se larte (toll) dhe kati perdhe eshte i organizuar nga recepsioni (holli kryesor) ambiente ndihmese dhe dhome teknike. Aksesi ne katin +1 realizohet nepermjet kafazit te shkalleve ose ashensorit privat i cili eshte modern dhe i cilesise se larte. Kati +1 eshte i ndare ne disa seksione: ambient zyre “open space”, salle trajnimi, salle mbledhje, ambiente zyrash te vogla, zyrat e administrates dhe tualete.

Njesia ka nje lartesi te konsiderueshme prej 4 m2 dhe eshte e pajisur me sistem fonie qendrore, sistem izolimi akustik ku tavani i varur eshte i veshur me elemente cilesore akustike per shuarjen e zhurmave per katet kufitare por edhe per ambientet brendshme. Ambienti eshte i survejuar ne te gjitha hapesirat e tij me sistem cctv.

Siperfaqja e madhe e ketij objekti ofron mundesine ta organizoni sipas deshires, me pamje nga rruga kryesore ne te gjitha anet e njesise dhe me nje vendndodhje strategjike per te zhvilluar aktivitete biznesi te nje standarti te larte.

Cka e ben me te vecante kete SUPER DEAL eshte qeraja e perfshire ne cmimin e shitjes per 5 vjet dhe 30 vende parkimi te siguruara!! (qeraja eshte 10 euro/m2 ne muaj)

CMIMI ESHTE I DISKUTUESHEM, ndaj MOS HEZITONI TE NA KONTAKTONI!!

 • Adresa Rruga "Asim Vokshi"
 • Qyteti Tirana
 • Zona Zogu Zi
 • Shteti Albania, Shqiperi

Detajet

Updated on September 13, 2022 at 10:44 am
 • ID e prones: SSSS-18500
 • Çmimi: €3,400,000
 • Sipërfaqja e pronës: 1603.15 m²
 • Tualete: 4
 • Garazhe: 30
 • Lloji i pronës: Zyra
 • Statusi i Pronës: Okazion, Për Blerje, Pronë e Re

Planet e dyshemesë

image

Description:

image

Description:

Llogaritësi i Kredisë

Muaj
 • Kryesor dhe interes
 • Takse pronesie
 • Sigurimi i Shtëpisë
 • Sigurimi Privat i Hipotekës
%

Rezervo një takim

Informacioni yt

Çfarë është afër?

Please supply your API key Click Here

Informacioni i Kontaktit

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Marçela Mema
 • Marçela Mema