VILE FAMILJARE NE SHITJE TE GREEN COAST RESIDENCE, PALASE

 • €620,000
Green Coast Residence, Himarë, Bashkia Himarë, Vlorë County, Southern Albania, 9425, Albania
E Preferuar Ndërtim i ri Për Blerje Premium
Green Coast Residence, Himarë, Bashkia Himarë, Vlorë County, Southern Albania, 9425, Albania
 • €620,000

Informacion i Pronës

ID e prones: SSSS-20146
 • Vila
 • Lloji i pronës

Përshkrimi

Shitet Vile Familjare 2-kateshe ne nje nga rezidencat me unike dhe premium Green Coast Resort, ne fshatin e Palases, me siperfaqje ndertimi 161.6 m2, siperfaqje oborri 429.9m2 dhe siperfaqje parkimi 38.3m2 (2 Poste Parkimi).

Vila ndahet ne 2 apartamente 1+1 dhe 2+1.

Kati Perdhe organizohet ne: Kuzhine & Ambient Ndenje, 1 Dhome Gjumi, 1 Tualet, Verande, Oborr.
Kati i Pare organizohet ne: Kuzhine & Ambient Ndenje, 2 Dhoma Gjumi, 1 Tualet, Verande, Oborr.

Vila eshte e pamobiluar per ti lene hapesire klienteve ta arredojne sipas deshires. Te dyja apartamentet karakterizohen nga dritare me fasada te larta xhami, secila me nga nje oborr dhe nje verande te bollshme, ku me disa rregullime të zgjuara, nje familje mund te maksimizoje  siperfaqen e tyre dhe te kete nje jetese/qendrim sa me te kendshem dhe argetues, ne ajer te paster e ne gjelberim, midis detit Jon dhe Malit te Llogarase, e duke shijuar bukurine e natyres ne cdo periudhe te vitit.

“Green Coast Resort & Residences” konsiderohet si nje nga rezidencat me elitare dhe luksoze e ndertuar sipas standarteve me te larta europiane, nje projekt unik per kedo qe do te shijoje natyren ne harmoni me arkitekturen moderne. E pozicionuar ne nje nga perlat e Rivieres Shqiptare, ne fshatin Palase, Green Coast Residence ju ofron siguri, administrim, mirembajtje, aktivitete te ndryshme etj.

Mos hezitoni te na kontaktoni per me shume informacione.

 • Adresa Green Coast Residence, Himarë
 • Qyteti Vlore
 • Zona Green Coast Residence
 • Shteti Albania, Shqiperi

Detajet

Updated on April 18, 2023 at 10:34 am
 • ID e prones: SSSS-20146
 • Çmimi: €620,000
 • Sipërfaqja e tokës: 483.1 m²
 • Lloji i pronës: Vila
 • Statusi i Pronës: Ndërtim i ri, Për Blerje, Premium

Llogaritësi i Kredisë

Muaj
 • Kryesor dhe interes
 • Takse pronesie
 • Sigurimi i Shtëpisë
 • Sigurimi Privat i Hipotekës
%

Rezervo një takim

Informacioni yt

Çfarë është afër?

Please supply your API key Click Here

Informacioni i Kontaktit

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Marçela Mema
 • Marçela Mema