TOKE ARE PER SHITJE PRANE EQUOS RESORT

 • €150,000
Equos Resort, Autostrada Tiranë-Elbasan, Petrelë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1037, Albania
Për Blerje
Equos Resort, Autostrada Tiranë-Elbasan, Petrelë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1037, Albania
 • €150,000

Informacion i Pronës

ID e prones: SSSS-19357
 • Toke, Truall
 • Lloji i pronës

Përshkrimi

Shitet Toke me siperfaqje 1500m2 ne fshatin Qeha, Mullet prane Equos Resort.

Toka disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Ndodhet ne nje zone shume favorshme per ndertimin e vilave dhe per nje jetese komode, larg zhurmes se Tiranes pasi zona perreth eshte shume e qete dhe shume e gjelberuar.

Toka eshte e lejuar per ndertim.

Per me shume informacione ose vizite ne prone na kontaktoni ne +355 69 555 7770.

 • Adresa Rruga "Asllan Kerciku"
 • Qyteti Tirana, Tirane
 • Zona Fshati Qeha

Detajet

Updated on December 15, 2022 at 2:19 am
 • ID e prones: SSSS-19357
 • Çmimi: €150,000
 • Sipërfaqja e tokës: 1500 m²
 • Lloji i pronës: Toke, Truall
 • Statusi i Pronës: Për Blerje

Llogaritësi i Kredisë

Muaj
 • Kryesor dhe interes
 • Takse pronesie
 • Sigurimi i Shtëpisë
 • Sigurimi Privat i Hipotekës
%

Rezervo një takim

Informacioni yt

Çfarë është afër?

Please supply your API key Click Here

Informacioni i Kontaktit

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Marçela Mema
 • Marçela Mema