TOKE NE SHITJE NE LUNDER

 • €165,000
Lundër, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
Për Blerje
Lundër, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • €165,000

Informacion i Pronës

ID e prones: SSSS-19330
 • Toke
 • Lloji i pronës

Përshkrimi

Shitet Toke me siperfaqje 1500m2 ne zonen e Lundres.

Toka disponon dokumentacion te rregullt hipotekor dhe eshte e pajisur me uje te pijshem dhe energji elektrike. Aksesi ne prone behet nepermjet nje rruge te asfaltuar dhe ka lehtesisht dalje ne autostraden e TEG-ut.

Ndodhet ne nje zone shume favorshme per ndertimin e vilave dhe per nje jetese komode dhe te qete, larg zhurmes se Tiranes. Zona perreth eshte zhvilluar shume se fundmi dhe ofron plot sherbime perreth duke filluar nga shkollat dhe universitetet me te mira, qendra tregtare, bar-restorante etj.

Per me shume informacione ose vizite ne prone na kontaktoni ne +355 69 555 7770.

 • Adresa Lunder, Tirane
 • Qyteti Tirana, Tirane
 • Zona Lunder

Detajet

Updated on February 6, 2023 at 2:44 pm
 • ID e prones: SSSS-19330
 • Çmimi: €165,000
 • Sipërfaqja e tokës: 1500 m²
 • Lloji i pronës: Toke
 • Statusi i Pronës: Për Blerje

Llogaritësi i Kredisë

Muaj
 • Kryesor dhe interes
 • Takse pronesie
 • Sigurimi i Shtëpisë
 • Sigurimi Privat i Hipotekës
%

Rezervo një takim

Informacioni yt

Çfarë është afër?

Please supply your API key Click Here

Informacioni i Kontaktit

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Marçela Mema
 • Marçela Mema