TOKE + TRUALL PER SHITJE NE DAJT

 • €130,000
Rruga Dajti, Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
Për Blerje
Rruga Dajti, Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • €130,000

Informacion i Pronës

ID e prones: SSSS-19418
 • Toke, Truall, Vila
 • Lloji i pronës
 • 1
 • Dhomë gjumi
 • 1
 • Tualet

Përshkrimi

Shitet Toke +  Truall dhe ndertese me nje siperfaqje totale prej 650m2 ne Lanabregas, Dajt.

Vila eshte e regjistruar si Truall (me siperfaqje 282.3 m2 ) + Ndertese (me siperfaqje 94.10 m2). Gjithashtu disponon certifikate fermeri, te cilen pronari e ka ne dispozicion per pejsen e tokes jashte siperfaqjes se truallit per arsye agroturistike. Toka perreth objektit eshte e zhvilluar me peme frutore dhe ullishte.

Ambienti i brendshem eshte i organizuar ne: 2 dhoma, kuzhine & ambient ndenje dhe tualet dhe shitet e mobiluar si ne foto.

Prona ka hapesire teper te bollshme pergjate gjithe siperfaqjes se saj dhe eshte e karakterizuar nga nje mur guri mbajtes ne hyrje. Pozicioni i saj te ofron nje pamje shume relaksuese dhe te qete te Tiranes. Zona perreth eshte nje zone teper e gjelberuar dhe me ajer te paster.

Mundesi te ndryshme investimi per ndertimin e vilave ose biznese agroturistike.

Hapesire e bollshme parkimi ne oborr.

Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Na kontaktoni per me shume informacione ne +355 69 555 7770

 • Adresa Rruga Dajti, Dajt, Tirane
 • Qyteti Tirana, Tirane
 • Zona Dajt
 • Shteti Albania, Shqiperi

Detajet

Updated on December 15, 2022 at 2:19 am
 • ID e prones: SSSS-19418
 • Çmimi: €130,000
 • Sipërfaqja e tokës: 650 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Dhoma: 2
 • Tualet: 1
 • Lloji i pronës: Toke, Truall, Vila
 • Statusi i Pronës: Për Blerje

Llogaritësi i Kredisë

Muaj
 • Kryesor dhe interes
 • Takse pronesie
 • Sigurimi i Shtëpisë
 • Sigurimi Privat i Hipotekës
%

Rezervo një takim

Informacioni yt

Çfarë është afër?

Please supply your API key Click Here

Informacioni i Kontaktit

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Marçela Mema
 • Marçela Mema