VILE 3-Kateshe per SHITJE te Bulevardi i Ri

 • €230,000
Rruga Jashar Erebara, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
E Preferuar Okazion Për Blerje Premium
Rruga Jashar Erebara, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • €230,000

Informacion i Pronës

ID e prones: SSSS-18768
 • Vila
 • Lloji i pronës
 • 5
 • Dhoma gjumi
 • 3
 • Tualete
 • 195.5
 • 2005
 • Viti i Ndërtimit

Përshkrimi

Shitet Vile 3-Kateshe me nje siperfaqje banimi prej 377m2 prane zones se Bulevardit te Ri.

Vila eshte e regjistruar si Truall (me siperfaqje 195.5 m2 ) + Ndertese (me siperfaqje 94.5 m2). Cdo kat i nderteses karakterizohet si me poshte:

 1. Kati i Perdhe – 94.5 m2 ndertim + 22.1 m2 verande + oborr. Apartamenti organizohet nga 2 dhome gjumi, 1 banjo, 1 dhome ndenje dhe kuzhine.
 2. Kati i Pare – 94.5 m2 ndertim +33.9 m2 verande. Apartamenti organizohet nga 2 dhome gjumi, 1 banjo, 1 dhome ndenje dhe kuzhine, verande.
 3. Kati i Dyte – 81 m2 ndertim +51 m2 verande. Apartamenti organizohet nga 1 dhome gjumi, 1 dhome ndenje, kuzhine, 1 banjo, verande.

Prona eshte totalisht e mobiluar, ka ne dispozicion 4 vende parkimi dhe te ofron hapesire shume relaksuese perreth oborrit.

Se fundmi zona perreth prones eshte zhvilluar shume duke u kthyer ne nje zone shume te aksesueshme, vetem 8-9 minuta larg qendres se Tiranes.

Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Na kontaktoni per me shume informacione.

 

 • Adresa Rr."Jashar Erebara", Bulevardi i Ri, Tirane
 • Qyteti Tirane
 • Zona Bulevardi i Ri
 • Shteti Shqiperi

Detajet

Updated on June 13, 2022 at 1:55 pm
 • ID e prones: SSSS-18768
 • Çmimi: €230,000
 • Sipërfaqja e pronës: 195.5 m²
 • Dhoma gjumi: 5
 • Dhoma: 6
 • Tualete: 3
 • Viti i Ndërtimit: 2005
 • Lloji i pronës: Vila
 • Statusi i Pronës: Okazion, Për Blerje, Premium

Planet e dyshemesë

image

Description:

image

Description:

image

Description:

Llogaritësi i Kredisë

Muaj
 • Kryesor dhe interes
 • Takse pronesie
 • Sigurimi i Shtëpisë
 • Sigurimi Privat i Hipotekës
%

Rezervo një takim

Informacioni yt

Çfarë është afër?

Please supply your API key Click Here

Informacioni i Kontaktit

Shiko Listimet
Klaivi Meçaj
 • Klaivi Meçaj

Pyesni për këtë pronë

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Klaivi Meçaj
 • Klaivi Meçaj